حجم فایل: 686MB نوع : حجمی قیمت: 8,039 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن ریو (Rio 2011)

انیمیشن ریو (Rio 2011)

انیمیشن ریو (Rio 2011)، یک انیمیشن سه بعدی ، کمدی و خانوادگی می باشد که توسط Sky Studios با کارگردانی Carlos Saldanha تولید شد. عنوان انیمیشن ریو درواقع به شهر ریو دوژانیرو برزیل اشاره می کند و صدا پیشگان این اثرJesse Eisenberg , Anne Hathaaway , Jemaine clement , Leslie Mann می باشند. انیمیشن ریو برای اولین بار در تاریخ 22  مارس2011 در لگوا (ریو دوژانیرو) و انتشار عمومی آن در تاریخ 15  آوریل 2011 در آمریکای شمالی انجام شد همچنین ریو برای دریافت جایزه اسکار بهترین آهنگ اصلی (Real in  Rio) نامزد شده است.


انیمیشن ریو (Rio 2011) 1


داستان انیمیشن ریو (Rio 2011)، روایت پرندگان کم یاب و درحال انقراض است که در جنگلی به نام ریو زندگی میکنند و صیادان با به دام انداختن، آنها را به خارج از کشور قاچاق میکنند. روزی قاچاقچیان وارد جنگل ریو شدند و پرندگان زیادی را به دام انداختند. در مسیر بردن پرندگان به دریاچه موس، براثر بی احتیاطی راننده ماشین حمل پرندگان، جعبه ای که طوطی آبی کوچکی در آن قرار داشت به خیابان می افتد. دختر بچه ای به نام لیندا جعبه را پیدا کرده و طوطی راکه از سرما گوشه جعبه در خود جمع شده بود به خانه میبرد. لیندا نام طوطی را (آبی) گذاشته و به مدت 15 سال از او نگهداری می کند اما آبی قادر به پرواز نیست چون لیندا بصورت خانگی او را تربیت کرده است. روزی دکتری پرنده شناس به نام تولیو از برزیل به کتاب فروشی لیندا می آید. تولیو ادعا میکند یک پرنده از نسل آبی به نام جوول پیدا کرده واز لیندا میخواهد تا با آبی به برزیل بروند و دو پرنده با هم آشنا شوند. لیندا نیز قبول کرده و با آبی به برزیل سفر میکنند. در این سفر (آبی) با دو پرنده ی دیگر به نام سرخ پوست و نیکو (پرنده ی زرد رنگ) آشنا میشود و در ادامه...


انیمیشن ریو (Rio 2011) 1

انیمیشن ریو (Rio 2011)

نام فارسیانیمیشن ریو

نام لاتین: Rio 

انتشار: سال ۲۰۱۱ 

امتیاز انیمیشن: IMDb 6.9/10  

محصول کشور: آمریکا

زبان انیمیشن : دوبله فارسی 

مدت زمان نمایش انیمیشن: 1 ساعت و 35 دقیقه

ژانر انیمیشن: ماجراجویی | خانوادگی 

کارگردانCarlos Saldanha :

صداپیشگان: Jesse Eisenberg, Anne Hathaway, George Lopez, Jemaine Clement, Tracy Morgan, Leslie Mann, Will.i.am, Jamie Foxx,مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه