حجم فایل: 650MB نوع : حجمی قیمت: 7,617 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن رچت و کلانک (Ratchet.and.Clank.2016)

انیمیشن رچت و کلانک (Ratchet.and.Clank.2016)

انیمیشن رچت و کلانک یک انیمیشن تخیلی، ماجراجویانه است که با کارگردانی kevin munroe و نویسندگی Gerry Swallo توسط کمپانی Gramercy pictuers در تاریخ 29 آپریل 2016 تولید شد. این انیمیشن با صداپیشگی James Arnold Taylor , David Kaye , Paul Giamatti , John Goodman , Bella Thorne , Rosario Dawson و با بودجه ی ساخت 20 میلیون دلار در کشور آمریکا انتشار یافت.


انیمیشن رچت و کلانک (Ratchet.and.Clank.2016)1

انیمیشن رچت و کلانک (Ratchet.and.Clank.2016)

داستان انیمیشن روایت جوانی به نام رچت است که در سیاره ی veldin زندگی میکند. کهکشان با یک تهدید جدی از سوی یک کاپیتان فضایی بدجنس به نام بلرگ همراه میشود. رچت و دستیارش کلانک قصد دارند تا با جلب اعتماد از سوی کاپیتان کوارک، به یگان فضایی کوارک ملحق شوند تا برای نجات کهکشان به آنها کمک کنند. بلاخره رچت و کلانک موفق شده تا به یگان جنگجویان فضایی بپیوندند و آرزوی دیرینه رچت تحقق یابد. پس از برگزاری یک جلسه، افراد یگان متوجه میشوند که بلرگ درحال برنامه ریزی اقدامات خطرناک علیه کهکشان می باشد. اما در این بین رچت متوجه میشود که کوارک نیز یک خائن است سپس برای مقابله با کوارک اقداماتی انجام میدهد. رچت با یارانش برای مقابله با دشمنان به سیاره Deplanetizer حمله میکنند که در آنجا رچت مجبور به مبارزه با کوارک میشود و پس از یگ جنگ طولانی رچت میخواهد تا کوارک را متوقف سازد. از او میپرسد آیا نابودی کهکشان هدف واقعی کوارک است؟ اگر این کار انجام شود حتی خود کوارک نیز نابود خواهد شد. کوارک از این حرف رچت پشیمان شده و از او بابت کارهایی که انجام داده عذرخواهی میکند سپس هر دو برای مقابله با دشمنان متحد میشوند که در ادامه...

انیمیشن رچت و کلانک (Ratchet.and.Clank.2016)1

انیمیشن رچت و کلانک (Ratchet.and.Clank.2016)

نام فارسی: انیمیشن رچت و کلانک

نام لاتین: Ratchet.and.Clank.2016

تاریخ انتشار: 29 آپریل 2016

امتیاز انیمیشن: 10/5.6 IMDb

محصول کشور: آمریکا

زبان انیمیشن: انگلیسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 94 دقیقه

ژانر انیمیشن: ماجراجویی ، تخیلی

کارگردان: kevin munroe

صدا پیشگان: James Arnold Taylor , David Kaye , Paul Giamatti , John Goodman , Bella Thorne , Rosario Dawson مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه