حجم فایل: 750MB نوع : حجمی قیمت: 8,789 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام

انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام

انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام با سبکی ترسناک که توسط تاکانوری سوجیموتو کارگردانی شده، در تاریخ 27 می 2017 انتشار یافته است. داستان این انیمیشن راجع به شخصی است که جهت انتقام، قصد انتشار ویروسی را درشهر نیویورک دارد.


انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام1


 

انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام

رخداد های انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام در میان وقایع نسخه های 6 و 7 این مجموعه به وقوع می پیوندند. ماموران BSAA با ردیابی یک تاجر مرگ با اصلیت آمریکایی – برزیلی به نام گلن آریاس که نیروی سابق CIA نیز می باشد، ماموریت دستگیری وی را دارند. این شخص توسط Interpol و FBI تحت تعقیب می باشد. گلن به دلیل اصابت موشکی درست در میان مراسم عروسیش که منجر به کشته شدن همسر و سایر خانواده اش شده بود، تصمیم به انتقام جویی از دولت آمریکا می گیرد. از طرفی کریس و همکارانش برای دستگیری گلن و هم چنین نجات کتی وایت که هنگام ردیابی گلن به همراه پسرش زاک ناپدید شده بودند، به عمارتی متروک واقع در مکزیک می روند. آنان پس از ورود به این عمارت متوجه وجود مردگانی متحرک در آن می گردند. کریس در بین مردگان متحرک واقع در عمارت، زاک را که او نیز به زامبی تبدیل شده، مشاهده می نماید. 

انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام - انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام

در ادامه انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام شاهد برخورد کریس با گلن خواهید بود. کریس در حین درگیری با گلن توسط اصابت گلوله به زمین برخورد می کند. در همین حین، گلن به موجودی غول پیکر که کتی را با خود به همراه دارد، اشاره می نماید. اما در کمال تاسف، کریس متوجه زامبی شدن کتی نیز همانند پسرش می گردد. به دستور گلن، کتی از بند آن موجود غول پیکر آزاد شده و با همراهی چندین مرده متحرک دیگر به سمت کریس حمله ور می شوند. این موجودات به دلیل اینکه توسط گلن ساخته شده اند، به او آسیبی وارد نکرده و از او دستور می گیرند. پس از رفتن گلن، نیروهای BSAA به کمک وی آمده و تمامی زامبی ها از جمله کتی را به قتل رسانده و کریس را نجات می دهند...


انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام1

انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام - انیمیشن رزیدنت اویل: انتقام

نام فارسی: رزیدنت اویل: انتقام

نام لاتین: Resident Evil: Vendetta

تاریخ انتشار: 27 می 2017

امتیاز انیمیشن: 6.3/10 IMDb

محصول کشور: ژاپن

زبان انیمیشن: انگلیسی با زیرنویس فارسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 97 دقیقه

ژانر انیمیشن: اکشن | ترسناک | ماجراجویی

کارگردانان: Takanori Tsujimoto

صداپیشه گان: Kevin Dorman، Matthew Mercer، Erin Cahill، John DeMita، Cristina Vee، Fred Tatascioreمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه