حجم فایل: 600MB نوع : حجمی قیمت: 14,062 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن دوستان لگویی

انیمیشن دوستان لگویی

انیمیشن دوستان لگویی، محصول مشترک بین کشورهای دانمارک و تایلند است که به زبان انگلیسی تولید شده است. انیمیشن دوستان لگویی با مدت زمان 65 دقیقه و در تاریخ 15 مارس 2015 منتشر شده است. انیمیشن دوستان لگویی به کارگردانی  André Bergs و نویسندگی Kim Duran می باشد.


 

انیمیشن دوستان لگویی – انیمیشن دوستان لگویی

این انیمیشن به صورت سه بخش با قصه های متفاوت ساخته شده و در این جا داستان بخش اول انیمیشن روایت شده است.داستان انیمیشن دوستان لگویی در بخش اول درباره پنج دختر به نام های میا، اولیویا، آندرا، اما و استیفن است. در یکی از روزها خواننده مشهور پاپ برای برگزاری مسابقه استعدادیابی قرار است به لندن برود، آنها تصمیم می گیرند تا در این مراسم شرکت کرده و خود را محک بزنند. هر کدامشان در این مراسم قصد دارند کاری متفاوت مانند شیرینی پزی، اجرای نمایش با سگ ها، انجام کار هنری انجام دهند. آندرا می خواهد استعداد خوانندگی خود را در این مسابقه نشان دهد. بنابراین آنها شروع به تمرین کرده و خود را برای آن روز آماده می کنند. 

روز مسابقه، دخترها پس از اجرایشان با استقبال ستاره مشهور مواجه نمی شوند. از اینرو به شدت ناراحت شده و آندرا مجدداً می کوشد و برای روز بعد مراسم خود را آماده می کند، این در حالی است که او اعتماد بنفس خود را از دست داده است. دوستان او، زمانیکه متوجه حال بدش می شوند به کمک آمده و در اجرای دوم او را همراهی می کنند. در مسابقه آندرا رقیبی دارد به نام "تانیا" که او نیز خواننده و فردی حسود است. هنگام اعلام نتایج همگی بجز آندرا و دوستانش حضور دارند و مجری مسابقه اعلام می کند که برنده کسی نیست جز ...

در بخش دوم این انیمیشن می بینیم که این پنج دختر به همراه گروهی به جزیره کیت رفته و جنبه های مختلف جزیره را مطالعه می کنند و وارد ماجراهایی می شوند و در پایان در بخش سوم شاهد این هستیم که آنها به هتلی شیک و مجلل به نام "گرند" می روند که صاحب آن، خانواده آندرا هستند. مردی که منتقد هتل می باشد وارد آنجا می شود. آنها برای تأیید هتل تصمیم ها و اقداماتی انجام می دهند.


انیمیشن دوستان لگویی – انیمیشن دوستان لگویی

نام فارسی انیمیشن: انیمیشن دوستان لگویی

نام لاتین انیمیشن:Friends.Andreas.Big.Moment     

تاریخ انتشار: 15 March 2015

محصول کشور: مشترک بین دو کشور دانمارک و تایلند

زبان انیمیشن: انگلیسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 65 دقیقه (1 ساعت و 5 دقیقه)

ژانر انیمیشن: انیمیشن، خانوادگی

کارگردان انیمیشن: André Bergs

نویسنده انیمیشن: Kim Duranمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه