حجم فایل: 786MB نوع : حجمی قیمت: 9,211 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن دوبله فارسی عصر یخبندان 5

انیمیشن دوبله فارسی عصر یخبندان 5

انیمیشن عصر یخبندان، انیمیشنی با ژانر کمدی و محصول سال 2016 آمریکا و استودیوی Blue Sky می باشد. این مجموعه قسمت پنجم عصر یخبندان است که توسط Mike Thurmeier و با همکاری Golen Tan Chu کارگردانی شده است. Micheal Wilson, Micheal Berg  و Yoni Brenner نویسندگی انیمیشن عصر یخبندان را بر عهده داشته اند.

داستان انیمیشن عصر یخبندان در رابطه با سنجابی است که تلاش می کند تا بلوطش را دفن کند اما به طور ناگهانی سفینه آدم فضایی ها را فعال کرده و او را به اعماق فضا پرتاب می کند جایی که او به طور ناخواسته منجر به ارسال چندین سیارک در مسیر برخورد با زمین می شود. در سمتی دیگر از انیمیشن عصر یخبندان "منی" نگران ازدواج هلو و همسایه اش جولیان است این در حالی است که دیگو و همسرش شیرا تصمیم دارند یک زندگی جدید را آغاز کنند و سید که با خواستگاری از دوست دخترش در فکر پایان دادن به تنهایی اش بود حالا دوست دخترش او را رها کرده و از او متنفر است. با این حال سید تمام تلاشش را برای ابراز علاقه به کار می گیرد.

درست زمانی که منی و الی در حال برگزاری جشن سالگرد ازدواجشان هستند (که منی این رویداد خانوادگی را فراموش کرده بود)، برخی از سیارک ها به محل برخورد کرده و همه حیوانات برای نجات جان خود فرار می کنند. باک به همه حیوانات توضیح می دهد که در گذشته در اثر برخورد سیارک ها چندین انقراض رخ داده و با توجه به حجم عظیمی که در راه است وی عقیده دارد تنها مکانی که آنها می توانند به دنبال راه حل برای این مشکل بگردند مکان های گذشته است. اما ...
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن عصر یخبندان 1 (Ice Age is a 2002)