حجم فایل: 1771MB نوع : حجمی قیمت: 20,754 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن دوبله فارسی حماسه

انیمیشن دوبله فارسی حماسه

انیمیشن دوبله فارسی حماسه محصول سال 2013 کشور آمریکا و براساس کتاب داستانی برای بچه ها با عنوان مردان برگ پوش و حشرات شجاع نوشته William Joyce می باشد. انیمیشن دوبله فارسی حماسه توسط استودیوی Blue Sky تولید شده و نوشته William Joyce, James V.Hart, Daniel Shere, Tom J.Astle  و Matt Ember است. کارگردانی این انیمیشن جذاب را Chris ODowd, Jason Sudeiks, Pitbull, Steven Tyler و Beyonce Knowles به عهده داشته اند.

انیمیشن دوبله فارسی حماسه

داستان انیمیشن دوبله فارسی حماسه در رابطه با دختری 17 ساله به نام Mary Katherine می باشد که به دیدن پدر دانشمندش، پروفسور بومبا می رود. پروفسور بومبادر باغی بزرگ در نزدیکی جنگل زندگی می کند و در حال مطالعه و بررسی روی حشرات است. او به دنبال یافتن سربازان کوچکی است که مردان برگ پوش نام دارند.آنها از جنگل در برابر موجودات بی رحمی که Beggans نام داشته و رهبری خشن به نام Mandrake دارند، محافظت می کنند. 

ملکه این جنگل بزرگ و زیبا، ملکه تارا نام دارد که اکنون پس از گذشت صدسال باید جانشینی برای تاج و تخت خود انتخاب کند در غیر این صورت جنگل نابود خواهد شد. در روز موعود او به همراه سربازان برگ پوش که به شدت از وی محافظت می کنند به میان جنگل زیبا می رود تا جانشین خود را انتخاب کند. مرکب این ملکه زیبا گل نیلوفر خوشبویی است که وی را در آغوش گرفته و به محل مورد نظر حمل می کند.

با رسیدن به محل مورد نظر ملکه تارا بر روی برگ های نیلوفر قدم گذاشته و به سوی غنچه ها گام برمی دارد تا یکی را برگزیده و همه نیرویش را به او ببخشد اما Mandrake و افرادش که به دنبال نابودی جنگل هستند از قبل برای مرگ ملکه تارا نقشه های شومی کشیده اند. درست زمانی که ملکه تارا در حال انتخاب غنچه مورد نظرش می باشد ناگهان افراد Mandrake حمله کرده و ...
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه