حجم فایل: 197MB نوع : حجمی قیمت: 2,309 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن دایناسور خوب

انیمیشن دایناسور خوب

انیمیشن دایناسور خوب، محصول استودیوی Pixar Animation و به کارگردانی پیترسون در تاریخ 25 نوامبر 2015 توسط والت دیزنی منتشر شد. این انیمیشن درباره دایناسوری خوب و مهربان به نام «آرلو» که گیاه خوار است، می باشد.


انیمیشن دایناسور خوب

انیمیشن دایناسور خوب - انیمیشن دایناسور خوب

انیمیشن دایناسور خوب نشان دهنده عدم رخ دادن حادثه 65 میلیون سال پیش که منجر به انقراض دایناسورها شده بود، می باشد. به طوریکه در حال حاضر انسان ها و دایناسورها در کنار یکدیگر زندگی می کنند. در این انیمیشن شاهد زندگی یک خانواده دایناسور کشاورز در یک مزرعه خواهید بود که دارای سه فرزند به نام های باک، لیبی و آرلو می باشند. والدین آن ها یک سیلو مملوء از ذرت ساخته و نشان خود را بر روی این سیلو میگذارند. به عقیده آنان هر زمان که فرزندانشان استحقاق و توانایی کار در مزرعه را داشته باشند ، قادر به ثبت نشان خود بر روی سیلو خواهند بود. از اینرو باک و لیبی با تلاش فراوان توانایی ثبت نشان خود بر روی سیلو را پیدا می کنند. اما آرلو به دلیل جثه کوچکش و ترسی که دارد، از پس کارهای مزرعه بر نمی آید. از اینرو پدر و مادرش تصمیم به قرار دادن آرلو به عنوان نگهبان سیلو جهت غلبه بر ترسش می گیرند. به گفته پدرش، حیوانی در نیمه شب ذرت های داخل سیلو را می خورد. پس برای او تله ای ایجاد کرده و از آرلو می خواهد که با نگهبانی دادن در تمام شب، او را به دام انداخته و بکشد.

انیمیشن دایناسور خوب - انیمیشن دایناسور خوب

در ادامه انیمیشن دایناسور خوب مشاهده خواهید کرد که در حین نگهبانی آرلو، ناگهان حیوانی که پدرش اشاره کرده بود به دام می افتد. اما در کمال نا باوری آرلو، او یک پسر بچه کوچک می باشد. آرلو به دلیل قلب مهربانش نمی تواند او را به قتل برساند. پس وی را آزاد می نماید. در پی اینکار وی، پدرش آرلو را سرزنش نموده و از او نا امید می گردد. پس برای غلبه آرلو بر ترسش تصمیم می گیرد تا ...

انیمیشن دایناسور خوب

انیمیشن دایناسور خوب

نام فارسی: دایناسور خوب

نام لاتین: The Good Dinosaur

تاریخ انتشار: 25 نوامبر 2015

امتیاز انیمیشن: 6.7/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان انیمیشن: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 93 دقیقه

ژانر انیمیشن: کمدی | ماجراجویی

کارگردان: Peter Sohn

صداپیشه گان: Raymond Ochoa، Jack Bright، Sam Elliott، Anna Paquin، A.J. Buckley، Steve Zahn، Jeffrey Wright، Frances McDormandمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه