حجم فایل: 900MB نوع : حجمی قیمت: 21,094 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن جک و قلب ساعتی

انیمیشن جک و قلب ساعتی

انیمیشن جک و قلب ساعتی محصول سال 2013 کشور فرانسه است. انیمیشن جک و قلب ساعتی با نام اصلی Jack et la mécanique du cœur در سال 2013 ساخته شد اما نسخه های دیگر آن از جمله نسخه ی انگلیسی انیمیشن جک و قلب ساعتی در سال 2014 منتشر گشت. انیمیشن جک و قلب ساعتی با بودجه ی 23 میلیون دلاری ساخته شده و نامزد دریافت سه جایزه ی جهانی بوده است. به علت مفاهیم عمیق و نمادین، بسیاری این انیمیشن را مناسب افرادی با سن بیشتر از کودکان می دانند.


انیمیشن جک و قلب ساعتی

انیمیشن جک و قلب ساعتی از ادینبرگ در اسکاتلند شروع می شود که در سردترین روز سال 1874 پسری به دنیا می آید که به علت سردی بیش از حد هوا، قلبش تپش ندارد. با کمک مامایی به نام مادلین، قلب اون با یک ساعت جایگزین می شود تا او بتواند زنده بماند. مادلین سه شرط برای سلامت قلب پسر تعیین می کند که در صورت رعایت نکردن آن ها، قلب ساعتی پسر از کار خواهد افتاد. اول این که به عقربه های ساعت دست نزند، دوم این که از کوره در نرود و آخر این که عاشق نشود.

انیمیشن جک و قلب ساعتی

در انیمیشن جک و قلب ساعتی مادر جک پس از به دنیا آوردن او، کودک را با مادلین تنها می گذارد تا از او مراقبت کندو مادلین جک را مانند فرزندان خود بزرگ می کند. در تولد ده سالگی جک، مادلین سه قانون را تکرار می کند. در ادامه ی انیمیشن جک و قلب ساعتی، جک برای اولین بار از خانه خارج می شود و با دختری به نام اکاسیا آشنا می شود. به زودی مدرسه ها باز می شود و جک نیز به مدرسه می رود. در مدرسه ای که در انیمیشن جک و قلب ساعتی جک به آن جا می رود، فردی شرور به نام جو نیز درس می خواند که اکاسیا را دوست دارد. جو و دوستانش چهار سال جک را آزار می دهند تا این که در یک دعوا، عقربه ی ساعت قلب جک به چشم جو فرو می رود و او را کور می کند. سپس در انیمیشن جک و قلب ساعتی، جک با فکر این که جو را کشته است، به سمت خانه فرار می کند.نام فارسی: انیمیشن جک و قلب ساعتی

نام لاتین: Jack and the Cuckoo-Clock Heart

تاریخ انتشار: 2013

امتیاز فیلم: 7.1/10

محصول کشور: فرانسه

زبان فیلم: انگلیسی

مدت زمان نمایش فیلم: 94 دقیقه

ژانر فیلم : انیمیشن | ماجراجویی، درام

کارگردان: Stéphane Berla, Mathias Malzieu

صداپیشگان: Mathias Malzieu, Olivia Ruiz, Grand Corps Malade
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه