حجم فایل: 865MB نوع : حجمی قیمت: 10,137 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن جذاب و دیدنی شرک

شرک انیمیشنی آمریکایی محصول سال 2001 می باشد که توسط Andrew Adamson و Vicky Jenson کارگردانی شده و بر اساس کتاب داستانی مصور با همین عنوان می باشد. این انیمیشن پرطرفدار که توسط شرکت آمریکایی دریم ورکس تولید شده، در سال 2001 موفق به اخذ جایزه اسکار بهترین پویانمایی گشته و انجمن فیلم آمریکا نیز این انیمیشن را به عنوان یکی از ده انیمیشن بلند برتر جهان انتخاب کرده است. این اثر زیبا در ایران دوبار دوبله شده که اولین بار هومن حاجی عبدالهی و بار دیگر نیما رئیسی گوینده شخصیت شرک بوده اند.

داستان شرک در رابطه با غولی با همین نام می باشد که در جنگلی سرسبز و بزرگ در صلح و آرامش روزگار می گذراند، تااینکه روزی ماموران پادشاه به منطقه ای در نزدیکی کلبه او رفته و از مردم درخواست چیزهای عجیب می کنند. هرکس دارایی عجیبی دارد به آنها تحویل می دهد در این میان پیرزنی که ادعا می کند الاغی سخن گو دارد، الاغش را تحویل ماموران می دهد اما الاغ زیرک فرار کرده و به خانه شرک می رود.

ماموران که برای یافتن الاغ تلاش بسیاری می کنند ناکام بر می گردند. در ادامه شرک و الاغ به دوستانی صمیمی تبدیل شده و برای رهایی پرنسس فیونا از قلعه ای که در آن محبوس است تلاش می کنند. پرنسس فیونا شاهزاده ای از کشوری خیلی دور و دختر شاه هارولد و ملکه لیلیان می باشد که مدتی است در برج اژدها زندانی شده است. فیونا شاهزاده ای زیباست که با غروب آفتاب به یک غول تبدیل می شود و در انتظار شاهزاده ای زیبا روست تا جان خود را به خاطر او به خطر انداخته و وی را نجات دهد اما در کمال ناباوری مشاهده می کند که دیوی زشت برای نجاتش اقدام کرده است. در ابتدای امر، او تنفر زیادی از شرک دارد اما ... .


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه