حجم فایل: 3553MB نوع : حجمی قیمت: 41,637 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن بره ناقلا – فصل سوم

انیمیشن بره ناقلا – فصل سوم

انیمیشن بره ناقلا (Shaun The Sheep) تولید مشترک بین دو کشور انگلستان و فرانسه است که فصل سوم آن در سال 2010 میلادی منتشرشد. انیمیشن بره ناقلا با ژانر کمدی، خانوادگی، ماجراجویی و فانتزی با موضوعاتی مختلف تولید گردیده است. کارگردان انیمیشن بره ناقلا Mark Burton و Richard Starzak می باشد و از صداپیشگان این انیمیشن می توان به Justin Fletcher، John Sparkes، Omid Djalili، Richard Webber و ... اشاره کرد.


انیمیشن بره ناقلا – فصل سوم

داستان کمدی این انیمیشن درباره مردی است که به همراه گوسفندان و سگش در یک مزرعه زندگی می کنند. گوسفندان او که بسیار بازیگوش هستند، باعث می شوند تا اتفاقت جالب و خنده داری در این انیمیشن رخ دهد. در میان آنها بره ای باهوش و زرنگ نیز وجود دارد که آنها را رهبری می کند. هر قسمت از این انیمیشن با موضوعی متفاوت نیز تولید شده است.

داستان قسمت اول فصل سوم انیمیشن بره ناقلا درباره سگ است. او مسئول حفاظت از گله می باشد و هر کاری که انجام می دهد، گوسفندان نیز او را مسخره می کنند. سگ جعبه ای از وسایل صاحب مزرعه را در گوشه ای می گذارد و به درون خانه اش می رود تا استراحت کند. پس از آن بره باهوش عینک مزرعه دار را از آنجا بر می دارد و با دیدن کدویی بزرگ و زرد رنگ تصمیم می گیرد، خود را شبیه صاحبش کرده و دوستانش را بخنداند. بره با ظاهر جدیدش وارد خانه شده و از یخچال مواد خوراکی زیادی با خود بر می دارد و بیرون می آید. سپس سگ گله با دیدن دم آن که از زیر لباس مشخص است، متوجه می شود که او واقعی نیست. اما بره با زرنگی تمام تکه استخوانی را نشانش می دهد و او را به طرف دیگری می فرستد. همان موقع مرد مزرعه دار از خانه بیرون آمده و بدل خود را می بیند و متوجه نمی شود. سگ بعد از برگشتن به مرد مزرعه دار حمله می کند و متوجه می شود که اشتباهی او را گرفته است. او کاملأ گیج شده و...

 انیمیشن بره ناقلا – فصل سوم

نام فارسی انیمیشن: انیمیشن بره ناقلا

نام لاتین انیمیشن: Shaun The Sheep

سال انتشار: 2010

امتیاز انیمیشن: 7.4/10

محصول کشور: مشترک بین دو کشور انگلستان و فرانسه

مدت زمان انیمیشن: میانگین هر قسمت 7 دقیقه

ژانر انیمیشن: انیمیشن، خانوادگی، ماجراجویی، کمدی و فانتزی

کارگردان انیمیشن: Mark Burton و Richard Starzak

صداپیشگان انیمیشن: Justin Fletcher، John Sparkes، Omid Djalili، Richard Webber و ...مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن بره ناقلا – Shaun The Sheep
  2. انیمیشن بره ناقلا (فصل دوم)
  3. انیمیشن بره ناقلا- فصل چهارم
  4. انیمیشن بره ناقلا – فصل پنجم
  5. مستند Microcosmos
  6. مستند دیدنی و جذاب هرم فراتر از تخیل
  7. مجموعه English Today
  8. مجموعه Audio Book
  9. موزیک بی کلام Mike Oldfield| Tubular Bells
  10. مجموعه ی بی نظیر 19 موزیک بی کلام فلوت