حجم فایل: 255MB نوع : حجمی قیمت: 2,988 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن باربی: پرنسس و ستاره پاپ

انیمیشن باربی: پرنسس و ستاره پاپ

انیمیشن باربی: پرنسس و ستاره پاپ، ارائه شده توسط استودیوی جهانی Home Entertainment، در تاریخ 11 سپتامبر 2012 انتشار یافت. این انیمیشن خانوادگی و موزیکال توسط Ezekiel Norton کارگردانی شده است. داستان انیمیشن باربی: پرنسس و ستاره پاپ درباره پرنسسی جوان به نام «توری» است که علاقه زیادی به یک ستاره پاپ دارد.


انیمیشن باربی: پرنسس و ستاره پاپ 1در طول تابستان، «مریبلا» که قلمرو جادویی پادشاهی می باشد، به مناسبت پانصدمین سالگرد پادشاهی خود، جشن بزرگی را برپا کرده است. پرنسس «توری» به همراه خواهران کوچکش «رودیت» و «تروی»، مجبور به حضور در این مراسم هستند، از اینرو در طول مراسم دائماً به دنبال فرصتی برای بازی با یکدیگر می باشند. اما به دستور خاله شان، آنها باید به تمامی مهمانانی که برای این مناسبت بزرگ در مراسم حضور می یابند، ادای احترام نمایند.

«توری» یکی از طرفداران «کیرا» خواننده مشهور پاپ می باشد و همیشه در آرزوی داشتن زندگی ای مانند او بوده است. وی علاقه زیادی به حضور «کیرا» در مراسم پانصدمین سالگرد «مریبلا» دارد، از اینرو به درخواست او، «کیرا» در لیست مهمانان قرار می گیرد. 

از طرفی «کیرا» نیز همیشه به زندگی پرنسس «توری» قبطه خورده و رویای پرنسس بودن و زندگی در کاخ سلطنتی را در سر دارد. «کیرا» پس از اجرای موفقیت آمیزش در کنسرتی بزرگ، راهی کاخ سلطنتی می شود. وی پس از ورود به مراسم سلطنتی با استقبال پرنسس «توری» رو به رو می گردد. پرنسس «توری» اظهار می کند که یکی از طرفداران «کیرا» می باشد. او با بردن «کیرا» به اتاقش و نمایش تمامی عکس ها و وسایل مربوط به وی گفته خود را اثبات می نماید. 

«کیرا» و پرنسس «توری» خیلی زود دوست های خوبی با یکدیگر شده و نقشه جالبی برای تحقق رویاهایشان طراحی می کنند که در ادامه انیمیشن باربی: پرنسس و ستاره پاپ شاهد رقم خوردن اتفاقات جالبی در زندگی هر دوی آنان خواهید بود.


انیمیشن باربی: پرنسس و ستاره پاپ 1نام فارسی: انیمیشن باربی: پرنسس و ستاره پاپ

نام لاتین: Barbie: Princess & The Popstar

تاریخ انتشار: 11 سپتامبر 2012

امتیاز انیمیشن: 5.7/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا، کانادا

زبان انیمیشن: دوبله فارسی (گلوری)

مدت زمان نمایش انیمیشن: 73 دقیقه

ژانر انیمیشن: خانوادگی | موزیکال

کارگردان: Ezekiel Norton

صداپیشه گان: Kelly Sheridan، Jennifer Waris، Ashleigh Ball، Tiffany Kathryn

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه