حجم فایل: 1290MB نوع : حجمی قیمت: 30,234 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن باربی و درب اسرار آمیز

انیمیشن باربی و درب اسرار آمیز

انیمیشن باربی و درب اسرار آمیز محصول کشور ایالات متحده آمریکا در سال 2014 به عنوان بیست و هشتمین سری از مجموعه فیلم های باربی انتشار یافت. این انیمیشن به کارگردانی «کارن لویید» بوده و شخصیت اصلی آن به نام پرنسس «الکسا» توسط «کلی شریدن» صداگذاری شده است.

داستان انیمیشن باربی و درب اسرار آمیز درباره دختری خجالتی است که عاشق خواندن کتاب می باشد و پرنسس «الکسا» نام دارد. خجالتی بودن وی به میزانی است که وقتی برای سخنرانی قبل از مراسم اسب سواری دعوت شد، به دلیل عدم توانایی سخنرانی در برابر جمعیت عظیمی از مردم، این دعوت را رد نمود. او به دلیل خجالتش از انجام وظایف تعیین شده برای یک پرنسس طبق سنت چندین ساله قلمرو پادشاهی، سر باز می زند. در پی این جریانات مادر بزرگ «الکسا» کتابی که درباره پرنسسی با توانایی سحر و جادو می باشد را به او می دهد. پرنسسی که قادر به درست کردن شکوفه های زیبا، تغییر رنگ لباس خود و بسیاری از کارهای جادویی دیگر بود. اما به عقیده او اگر راه استفاده از سحر و جادو را نمی دانید، هرگز آن را به کار نبرید. 

پرنسس «الکسا» زمانیکه حین خواندن کتاب در باغ های سلطنتی قدم می زد، ناگهان متوجه ظهور دری اسرار آمیز بر روی یکی از دیوارهای پشت باغ های سلطنتی که توسط شاخ و برگی پوشانده شده بود، گردید. او مدتی با تعجب به در خیره شده بود، اما بالاخره تصمیم گرفت تا وارد آن شود. «الکسا» پس از ورود، متوجه وجود باغی فانتزی و زیبا آن سوی درب اسرار آمیز گردید. در همان بدو ورود، لباس «الکسا» به پیراهنی زیبا و پر زرق و برق تبدیل شد.

در ادامه انیمیشن باربی و درب اسرار آمیز شاهد ملاقات «الکسا» با دو بانوی زیبا خواهید بود که از او درخواست کمک می نمایند، اما این مسأله موجب به خطر افتادن «الکسا» خواهد شد. در این انیمیشن زیبا شاهد تصمیم گرفته شده از سوی «الکسا» خواهید بود.

انیمیشن باربی و درب اسرار آمیز

نام فارسی: باربی و درب اسرار آمیز

نام لاتین: Barbie and The Secret Door

تاریخ انتشار: 16 سپتامبر 2014

امتیاز انیمیشن: 5.8/10 IMDb

محصول کشور: کانادا، ایالات متحده آمریکا

زبان انیمیشن: دو زبانه ( انگلیسی + دوبله فارسی )

مدت زمان نمایش انیمیشن: 81 دقیقه

ژانر انیمیشن: خانوادگی

کارگردان: Karen J.Lloyd

صداپیشه گان: Kelly Sheridan، Brittany McDonald، Ashleigh Ball، Chanelle Peloso
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه