حجم فایل: 1177MB نوع : حجمی قیمت: 13,793 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن باربی در قدرت پرنسس

انیمیشن باربی در قدرت پرنسس

انیمیشن باربی در قدرت پرنسس به کارگردانی Zeke Norton در سال 2015 انتشار یافت. این انیمیشن آمریکایی به صورت دوبله فارسی توسط وب سایت 118فایل در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است. یقیناً بارها ایفای نقش شخصیت باربی را تحت محور داستان های متفاوت مشاهده کرده اید که در انیمیشن باربی در قدرت پرنسس، باربی به عنوان پرنسسی جوان با نام «کارا» ایفای نقش می نماید.


انیمیشن باربی در قدرت پرنسس  1


 انیمیشن باربی در قدرت پرنسس

داستان انیمیشن باربی در قدرت پرنسس از آنجایی آغاز می گردد که «کارا» برای یافتن محلی جهت تحقق پروژه باغ مردمی، به وسیله هواپیمایی کوچک بر فراز آسمان ها در حال پرواز می باشد. ناگهان این هواپیما که توسط دوستانش اختراع شده، دچار نقص فنی گشته و به دلیل عدم توانایی «کارا» در کنترل آن، سقوط می نماید. در حین سقوط، والدین وی به کاخ سلطنتی بازگشته و شاهد این اتفاق ناگوار می باشند. آن ها که از بی احتیاطی های «کارا» بسیار عصبانی شده اند، به شدت او را سرزنش می کنند. به اعتقاد آنان، او نباید برای یافتن محل پرورش گیاهان جهت تحقق این پروژه، جان خود را به خطر می انداخت.


انیمیشن باربی در قدرت پرنسس  1


در ادامه انیمیشن باربی در قدرت پرنسس شاهد خیانت شخص مورد اعتماد پادشاه برای تصاحب تخت سلطنتی خواهید بود. این شخص که «بارون» نام دارد، در مکانی مخفی داخل کاخ سلطنتی مشغول به تهیه اکسیری جهت کسب قدرتی شگفت انگیز می باشد. اما زمانیکه تهیه این اکسیر پایان می یابد، به دلیل اشتباه وزغ وی تمام اکسیرها روانه فاضلاب زیر زمین شده و بر روی یک کرم ابریشم می ریزد. این کرم دارای قدرتی شگفت انگیز شده و پس از مدتی پروانه ای با همین قدرت به وجود می آورد. زمانیکه پرنسس «کارا» به همراه دختر عمو، خواهران و دوستانش در حیاط کاخ مشغول صحبت هستند، این پروانه جادویی با بوسیدن گونه «کارا»، قدرتش را به وی منتقل می نماید. «کارا» به زودی متوجه این نیروی شگفت انگیز شده و توسط آن به نجات مردم می پردازد که موجب تبدیل شدن او به یک قهرمان می گردد. اما ... 

انیمیشن باربی در قدرت پرنسس

نام فارسی: باربی در قدرت پرنسس

نام لاتین: Barbie in Princess Power

تاریخ انتشار: 3 مارس 2015

امتیاز انیمیشن: 5.7/10 IMDb

محصول کشور: ایالات متحده آمریکا

زبان انیمیشن: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: 73 دقیقه

ژانر انیمیشن: خانوادگی | فانتزی

کارگردان: Ezekiel Norton

صداپیشه گان: Kelly Sheridan، Britt Irvin، Michael Kopsa، Patrica Drake، Rebecca Husain
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه