حجم فایل: 1720MB نوع : حجمی قیمت: 20,156 ریال افزودن به سبد خرید


انیمیشن ایموجی (the Emoji Movie 2017)

انیمیشن ایموجی (the Emoji Movie 2017)

انیمیشن ایموجی، انیمیشنی کمدی تخیلی به کارگردانی  Tony Leondisو نویسندگی Eric Siegel و Mike White محصول کشور آمریکا می باشد. بودجه ساخت این انیمیشن 50 میلیون دلار بوده که با فروش بالغ بر 217 میلیون دلار در سراسر جهان، در تاریخ  28 جولای 2017 انتشار یافت.


انیمیشن ایموجی (the Emoji Movie 2017)

انیمیشن ایموجی (the Emoji Movie 2017)

داستان روایت زندگی استیکرها در دنیایی جادویی و پنهان در گوشی های هوشمند است که در برنامه ی پیام رسانtextopolis  تلفن فردی به نام  Alexزندگی میکنند. Alex نام دانش آموزی دبیرستانی است که همه زندگیش در تلفن همراه خلاصه شده و بیشتر مواقع بجای تایپ و ارسال متن از شکلک ها برای پاسخ پیام استفاده میکند. در این دنیا هرکدام از ایموجی ها باید کار خود را دقیق انجام دهند درغیر اینصورت به عنوان ایموجی خراب از دنیای شکلکِستان اخراج میشوند. یعنی هر شکلک فقط یک چهره دارد به جز ژن، که بدون فیلتر متولد شده و وظیفه اصلی ژن، بی خیال بودن است اما او نمی تواند وظیفه اش را درست اجرا کند چون دوست دارد به عنوان یک شکلک فعال در دل کاربران جا شود.

پدرو مادر ژن تصمیم میگیرند از رفتن ژن به برنامه ی پیام رسانtextopolis  جلوگیری کنند چون میترسند ژن وظایفش را به درستی انجام ندهد و او را از برنامه شکلکِستان اخراج کنند اما ژن از آنها میخواهد که به او اعتماد کنند. با وارد شدن ژن به دنیای شکلکِستان،Alex  برای ارسال یک پیام تصمیم به ارسال شکلک میکند و در بین این شکلک ها ژن انتخاب میشود اما ژن با نشان دادن یک حالت عصبانی متن پیام را خراب میکند و به تشخیص Smiler (رهبر مرکز متن) یک " سوء عملکرد "نامیده شده و تصمیم به حذف ژن از دنیای شکلک ها میگیرند که با تعقیب شدن او به وسیله ی ربات ها...


انیمیشن ایموجی (the Emoji Movie 2017)

انیمیشن ایموجی(the Emoji Movie 2017) 

نام فارسی: انیمیشن ایموجی ها

نام لاتین: The Emoji Movie

انتشار: جمعه ۲۸ جولای ۲۰۱۷

امتیاز انیمیشن: IMDb 1.3/10  

محصول کشور: آمریکا

زبان انیمیشن: دوبله فارسی

مدت زمان نمایش انیمیشن: ۸۶ دقیقه (۱ ساعت و ۲۶ دقیقه)

ژانر انیمیشن: انیمیشن / ماجراجویی / کمدی / خانوادگی / علمی- تخیلی

کارگردان: تونی لئوندیس

 نویسندگان :تونی لئوندیس، اریک سیگل، مایک وایت

صدا پیشگان: T. J. Miller, James Corden, Anna Faris, Maya Rudolph, Steven Wright, Jennifer Coolidge, Christina Aguilera, Sofía Vergara, Sean Hayes, Patrick Stewart.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه