حجم فایل: 2089MB نوع : حجمی قیمت: 24,480 ریال افزودن به سبد خرید


اسرار یک تجارت کوچک

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که برای خود یک کسب وکار مستقل به عنوان شغل دوم و کاری پاره وقت راه اندازی کنید؟

باتوجه به مشکلات اقتصادی، این روزها افراد زیادی به دنبال شغل دوم یا راه اندازی یک کار پاره وقت هستند اما مسئله اصلی اینجاست که از اصول راه اندازی business و نحوه پیشرفت در آن اطلاعی ندارند. اصول وشگردهایی در دنیای تجارت وجود دارند که از اهمیت بالایی برخوردارند وبه طور کلی برای تمامی مشاغل وکسب وکارها لازم وضروری می باشند.

دوره آموزشی small business secrets تمامی اسرار دنیای تجارت را در اختیارتان قرار می دهد. در طول این دوره آموزشی خواهید آموخت که چگونه مشتریان باارزش تر بیابید، همچنین در زمینه کار با اعضای خانواده و دوستانتان، استخدام کارمندان، مدیریت فرایندهای کاری، کاربا مشتریان سخت گیر، نحوه ایجاد انگیزه در کارمندان و ... آشنا خواهید شد.

اگر احساس می کنید دیگر کارمندان شما آن ذوق و روحیه اولیه را ندارند واز انجام کارها سرباز می زنند این دوره به شما کمک خواهد کرد تا در کارمندان خود انگیزه کافی، برای ادامه کار راایجاد کنید.

این دوره آموزشی به شما می آموزد که چگونه میان کاروزندگی توازن برقرار کرده و مسائل تجاری خود را حل کنید. اگر به دنبال ایجاد وآغاز یک تجارت کوچک هستید اما نمی دانید از کجا باید شروع کرد وچه چیزهایی برای شروع کار لازم است، تماشای این مجموعه آموزشی را از دست ندهید.

مباحث این دوره آموزشی عبارتند از:
-مقدمه
-کار با مشتریان سخت گیر
-یافتن مشتریان باارزش تر
-تنظیم قیمت ها
-حل مشکلات تجاری
-کاربا خانواده ودوستان
-ایجاد طرح تجاری
-حسابداری در کسب وکارهای کوچک
-جستجوی سرمایه
-شروع یک business جدید
-آغاز تجارت به عنوان سرگرمی' >سرگرمی
-کشف باارزش ترین محصول
-فرهنگ سازی
-استخدام کارمندان
و...


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه