حجم فایل: 7137MB نوع : قیمتی قیمت: 670,000 ریال افزودن به سبد خرید


استخراج با کارت گرافیک

درباره مجموعه استخراج با کارت گرافیک

به طور کلی امروزه استخراج بیت کوین و آلت کوین ها از دو راه استفاده از دستگاه های ماینر یا ASIC و کارت های گرافیک امکان پذیر است. با وجود قدرت بالای دستگاه های ماینر در استخراج اما هنوز هم استخراج با کارت گرافیک طرفداران خودش را دارد و علاقمندان به این حوزه با یک ریگ استخراج به ماینینگ آلت کوین ها می پردازند. مهم ترین مزیت استخراج با کارت گرافیک نسبت به استخراج با دستگاه ASIC این است که دستگاه های ماینر به شکلی طراحی شده اند که فقط برای استخراج یک رمزارز می توان از آن استفاده کرد. از این جهت استخراج با کارت گرافیک جذابیت بیشتری برای ماینرها دارد چرا که می توان از یک ریگ استخراج برای ماینینگ چند رمزارز با الگوریتم های محتلف به طور همزمان استفاده کرد. در حالی که قدرت هشینگ کارت های گرافیک جدید بسیار بالاست اما باز هم توانایی رقابت با دستگاه های ASIC را ندارند و اگر شما قصد استخراج با کارت گرافیک را دارید بایستی از دستگاه های استخراجی با چند کارت گرافیک که ریگ استخراج نامیده می شوند، استفاده کنید. مجموعه استخراج با کارت گرافیک با بیش از 15 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی نحوه استخراج انواع آلت کوین ها با استفاده از کارت گرافیک را به شما آموزش می دهد. شما در مجموعه استخراج با کارت گرافیک با بهترین کارت های گرافیک برای استخراج در سال 2020، بهترین رمزارز برای استخراج با کارت گرافیک، نحوه محاسبه هش ریت و غیره آشنا شده و در ادامه نحوه استفاده از کیف پول NiceHash، ساخت ریگ استخراج و اسمبلی آن، نحوه راه اندازی ریگ استخراج، راهنما و آموزش کامل NiceHash نرم افزار استخراج، آموزش سیستم عامل Hive OS و استخراج آلت کوین هایی نظیر اتریوم، زی کش، پاسکال، مونرو را فرا خواهید گرفت.


مجموعه استخراج با کارت گرافیک برای چه کسانی مناسب است؟
با توجه به اینکه استخراج بیت کوین با کارت گرافیک با توجه به هزینه های جانبی، هاوینگ بیت کوین و سختی شبکه آن چندان به صرفه نیست و استخراج بسیاری از آلت کوین ها مانند اتریوم، زی کش و غیره با کارت های گرافیک انجام می شود. پس اگر شما علاقمند به استخراج اتریوم، زی کش و یا سایر آلت کوین ها هستید پیشنهاد می شود که از کارت های گرافیک برای ماینینگ استفاده کنید. آموزش های ارائه شده در مجموعه استخراج با کارت گرافیک مقدماتی بوده و اگر شما آشنایی نسبی با تکنولوژی بلاک چین و رمزارزها دارید می توانید با فراگیری مجموعه استخراج با کارت گرافیک به ماینینگ آلت کوین مورد نظر خود بپردازید. پیشنهاد می شود پس از فراگیری کامل دانش استخراج رمزارزها و مشاهده مجموعه آموزش استخراج بیت کوین با ماینر که در وب سایت 118 فایل موجود است، سراغ استخراج با کارت گرافیک بروید.


چرا استخراج با کارت گرافیک را فرا بگیریم؟
اگر بخواهیم دو شیوه استخراج با کارت گرافیک و یا دستگاه های ماینر را مقایسه کنیم باید به این موارد اشاره کنیم که ماینینگ با کارت گرافیک قابل برنامه ریزی است و دستگاه های کارت گرافیک بر خلاف دستگاه های ASIC که فقط برای ماینینگ کارایی دارند، علاوه بر استخراج استفاده های دیگری نیز دارند همچنین پس از استفاده قابل فروش هستند. هر دستگاه ASIC از یک الگوریتم خاص پشتیبانی می کند و نمی توان با آن چند رمزارز را استخراج کرد در حالی که این موضوع برای استخراج با کارت گرافیک امکان پذیر است. مصرف برق در دستگاه های ASIC نسبت به کارت های گرافیک بیشتر است و همچنین دستگاه های ماینر صدای بسیار بیشتری نسبت به کارت های گرافیک دارند. اما از طرفی هم دستگاه های ASIC فضای کمتری اشغال میکنند، هزینه سخت افزاری کمتری نسب به ریگ های استخراج دارند، بازگشت سرمایه سریع تری دارند و راه اندازی آن ها نسب به کارت های گرافیک ساده تر است.

درپایان مجموعه استخراج با کارت گرافیک چه اتفاقی می افتد؟
مجموعه استخراج با کارت گرافیک در ابتدا به معرفی بهترین کارت های گرافیک برای استخراج در سال 2020، معرفی بهترین رمز ارزها برای استخراج با کارت گرافیک، آموزش نحوه محاسبه هش ریت، نحوه انتخاب درست استخر استخراج و غیره پرداخته است تا یک دید کلی نسب به نحوه استخراج با کارت گرافیک به شما بدهد. در ادامه شما با کیف پول NiceHash آشنا شده و نحوه ساخت ریگ استخراج و اسمبلی آن را قدم به قدم فراخواهید گرفت. همچنین در مجموعه استخراج با کارت گرافیک نحوه اورکلاک کارت گرافیک، نصب درایورهای ویندوز، بهینه سازی و راه اندازی ریگ استخراج را فراخواهید گرفت. راهنما و آموزش کامل نرم افزار استخراج NiceHash، آموزش نصب و راه اندازی سیستم عامل Hive OS و ویندوز 10 نیز در مجموعه استخراج با کارت گرافیک قرار داده شده است. Hive OS یک سستم عامل بر پایه لینوکس است که بسیاری از ماینر ها از آن استفاده می کنند. در پایان مجموعه استخراج با کارت گرافیک شما می توانید استخراج زی کش، پاسکال، اتریوم، مونرو و غیره را شروع کنید.


بازارکار استخراج با کارت گرافیک
با توجه به قدرت دستگاه های ASIC بزرگترین نگرانی علاقمندان به استخراج با کارت گرافیک مسئله سودآوری آن است. در حال حاضر بسیاری از رمزارزها با دستگاه های ASIC مقابله می کنند و از این جهت می توان امیدوار بود که سودآوری استخراج با کارت گرافیک همچنان ادامه داشته باشد. البته نکته قابل توجه این است که بازار ارزهای دیجیتال و ماینینگ پر از اتفاقات غیرقابل پیش بینی شده است و نمی توان به طور حتم در مورد آینده یک رمزارز و استخراج آن نظر داد. اما با توجه به نظر کارشناسان این حوزه می توان گفت که استخراج با کارت گرافیک تا سه یا چهار سال آینده رونق خواهد داشت و می توان به سوددهی آن امیدوار بود.

سرفصل های آموزشی مجموعه استخراج با کارت گرافیک
•    مقدمه
•    بهترین کارت های گرافیک برای استخراج
•    بهترین رمزارز برای استخراج با کارت گرافیک
•    نحوه محاسبه هش ریت
•    انتخاب درست استخر استخراج
•    راهنمای خرید و فروش رمزارزها
•    راهنمای کامل کیف پول NiceHash
•    ساخت ریگ استخراج، اسمبلی و راه اندازی آن
•    ساخت قاب ریگ برای 6 کارت گرافیک
•    اسمبلی کارت های گرافیک روی ریگ استخراج
•    بهینه سازی و راه اندازی ریگ استخراج
•    نصب درایورهای ویندوز
•    اورکلاک برای کارت گرافیک
•    راهنما و آموزش کامل NiceHash
•    آموزش نصب و راه اندازی سیستم عامل ویندوز 10 و Hive OS
•    استخراج اتریوم با کارت گرافیک
•    استخراج زی کش با کارت گرافیک
•    استخراج پاسکال با کارت گرافیک
•    استخراج مونرو با کارت گرافیک
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه