حجم فایل: 647MB نوع : حجمی قیمت: 7,582 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش SQL سرور 2014 (Video2Brain)

مایکروسافت SQL سرور، یک سیستم با پایگاه داده ارتباطی می باشد که توسط مایکروسافت توزیع شده و برای اولین بار در سال 1980 با همکاری مایکروسافت و Sybase توسعه یافته است. SQL سرور مبتنی بر استاندارد Open Source SQL است، اما برخی از دستورات اضافی را اضافه میکند.

پایگاه داده ها، پرس و جو و معاملات می توانند به طور مثال به صورت مستقیم از رابط مدیر SQL سرور و یا از طریق هر زبان دیگر، انجام شوند. NET از محیط توسعه یکپارچه مایکروسافت ویژوال استودیو ) IDE ) استفاده میکند. با این حال، یکی از ویژگی های اصلی SQL سرور این است که Transact-SQL دارد: یک زبان برنامه نویسی که در سرور تعبیه شده و اچازه می دهد تا وابستگی ما به زبان های برنامه نویسی خارجی برای درخواست در پایگاه های داده ما کاهش دهد. نسخه فعلی SQL سرور 2014 در مایکروسافت ویندوز با نسخه های مختلف برای برنامه های مختلف در دسترس است.

شما با این پکیج آموزشی زبان SQL و اپراتورهای آن و توابع پیشرفته را مشاهده خواهید کرد و طریقه ایجاد بانک های اطلاعاتی، تغییر آنها، اضافه کردن محتوا و ایجاد درخواست را یاد خواهید گرفت. علاوه بر این به شما نشان داده خواهد شد که Transact-SQL چیست، زبانی که به شما اجازه می دهد قابلیت های برنامه نویسی را در SQL سرور اضافه کنید تا به محیط برنامه نویسی خارجی تکیه نکنید و کارایی بیشتری داشته باشید.

در این دوره Video2Brain نحوه ایجاد پایگاه داده های خود و همچنین ایجاد درخواست های پیچیده به داده های موجود در آنها، با استفاده از موتور SQL سرور 2012 از طریق محیط مدیریت Studio به صورت گام به گام یاد خواهید گرفت. همچنین برای نشان دادن چگونگی کارکرد آن ، یک پایگاه داده کسب و کار با جداول متعدد ایجاد میشود که در آن تمام مفاهیمی را که در این درس آموزش داده شده، اعمال میگردد.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش عملکرد SQL server برای توسعه دهندگان
  2. دوره آموزشی Lynda Audition CC Essential
  3. آموزش تولید قارچ های دکمه ای و صدفی
  4. آموزش عکاسی Kelby Training Light it, Shoot it, Retouch it
  5. فیلم آموزشی نرم افزار طراحی لباس
  6. دوره آموزشی لیندا MVC Framework
  7. دوره آموزشی لیندا Gmail for Power Users
  8. دوره آموزشی لیندا Up And Running with Encore
  9. آموزش مفاهیم پایه پروتکل HTTP
  10. آموزش ساخت برنامه های اندروید و ios