حجم فایل: 3864MB نوع : حجمی قیمت: 45,281 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش Revit Architecture 2015

Revit یک برنامه مدل سازی طراحی معماری سه بعدی است که استفاده پویا از پشتیبانی پایگاه اطلاعاتی ساختمان را به وجود می آورد. مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) برای کنترل تمام مراحل یک چرخه عمر ساختمان و تولید گزینه های تفسیر و مشاهده امضای Revit استفاده می شود.

دوره آموزشی Revit Architecture 2015 کاربران جدیدی را به سطح دیگری از کنترل مهارت در طراحی با این نرم افزار قدرتمند معرفی می کند. مدرس این دوره Brian Myers در بیش از دو دهه در Autodesk مشغول به کار بوده و سال 1989 در نسخه 9 شروع به کار کرده بود. در هفت سال گذشته او بر Autodesk Revit تمرکز کرده و در همه نسخه های مختلف آن فعالیت داشته است. Myers یکی از اولین مربیان مدارس Revit Architecture بود. وی علاوه بر تمرینات خصوصی خود، چند سری آموزش ویدئویی را منتشر کرده و دو کتاب را ویرایش کرده است. او هم چنین بنیان گذار Revit Users که انجمن پشتیبانی Revit در LinkedIn بود، می باشد.

در این دوره به کاربران نحوه تعریف و کار با پارامترها، بخش های مختلف و همه جزئیات تنظیم استانداردهای حاشیه نویسی قبل از ورود به گزینه ها و ابزار سازمانی برای شروع و برنامه ریزی یک پروژه جدید آموزش داده می شود. پس از آن این دوره وارد جزئیات طراحی می گردد به طوری که Myers ابزار پیشرفته ای برای ترسیم ایجاد دیوار، پرده دیوار، طبقه ها، پله ها، رمپ و ... را نشان می دهد. شما از طریق این دوره تکنیک های پیشرفته ای مانند چگونگی گروه بندی اجزاء، ایجاد قطعات و مجموعه ها، تجزیه و طراحی فضاهای اتاق را فرا خواهید گرفت. این دوره توجه ویژه ای به مشاهده قابلیت های جدید دارد که به کاربران امکان می دهد تا بخش هایی از ساختار ساختمان را از هم جدا کرده و اجزای آن را تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی و طراحی نمایند.

این دوره طراحی شده است تا درک کاملتری از قابلیت های Revit و هم چنین افزایش دانش در مورد بهترین شیوه ها هنگام استفاده و مدیریت Revit ایجاد کند.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش کامل نرم افزار Revit Architecture 2014