حجم فایل: 1126MB نوع : حجمی قیمت: 13,195 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش Quick book Pro 2017

آموزش Quick book Pro 2017

آموزش Quick book Pro 2017 که محصول موسسه لیندا می باشد به مدت 4ساعت و 6 دقیقه تمامی اصول و مبانی نرم افزار   Quick book Pro 2017را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. با تماشای مجموعه آموزش Quick book Pro 2018 راه اندازی یک پرونده برای شرکتی جدید، چگونگی پشتیبان گیری از پرونده شرکت و نحوه کار با نمودار حساب را فرا خواهید گرفت.


آموزش Quick book Pro 2017 - آموزش Quick book Pro 2017

در ادامه مجموعه آموزش Quick book Pro 2017 اطلاعاتی در رابطه با تنظیم مالیات پرفروش، افزودن اطلاعات مشتریان، کارکنان و فروشندگان در اختیار علاقمندان قرار می دهد. مدرس مجموعه آموزش Quick book Pro 2017، Jess Stratton می باشد که بیش از یک دهه در این زمینه فعالیت کرده و در واقع به نگهداری پایگاه داده برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ می پردازد.

آموزش Quick book Pro 2017 - آموزش Quick book Pro 2017

اگر علاقمند به ایجاد تخمین ها، سفارشات خرید، فاکتورها و دریافت پرداخت می باشید مجموعه آموزش Quick book Pro 2017 در این راستا کمک فراوانی به شما خواهد کرد.  Quick book Pro 2017 به عنوان یکی از نرم افزارهای مدیریت فعالیت های اقتصادی شناخته شده و شرکت های مالی و اقتصادی تازه تاسیس از این نرم افزار استفاده بسیاری می کنند.

آموزش Quick book Pro 2017

این نرم افزار کاربردی تمامی امکانات نرم افزارهای حسابداری رایج را برخوردار بوده و بخش انبارداری بسیار قوی دارد. به کمک این نرم افزار می توانید به طور مداوم سود و زیان و وضعیت سفارشات کسب و کارتان را دنبال کرده و گزارش گیری دقیقی داشته باشید. امکان مدیریت حقوق و دستمزد تعداد بسیاری از کارکنان نیز از دیگر قابلیت های نرم افزار Quick book Pro 2017 می باشد. اگر علاقمند به فراگیری جزء به جزء و کامل کار با نرم افزار   Quick book Pro 2017 می باشید مجموعه آموزش Quick book Pro 2017 تمام آنچه را که به دنبال فراگیری آن هستید در اختیارتان قرار خواهد داد.

آموزش Quick book Pro 2017

لیست سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

-Welcome

-The double-entry system of accounting

-How to use the exercise files

-A tour of the interface

-Navigate inside each center

-Open and close an existing company file

-Set up a new company file

-Back up and restore a company file

-Work with the chart of accounts

-Add bank accounts and credit cards

-Use account numbers

-و ...مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه