حجم فایل: 4229MB نوع : حجمی قیمت: 49,559 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه

آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه

PHP یک زبان برنامه نویسی شی گرا به منظور طراحی وب می باشد که در سال 1995 میلادی به وسیله راسموس لردورف ساخته شده است. بر اساس آمار و ارقام تا سال 2013 میلادی، PHP برروی 244 میلیون وبگاه مورد نصب قرار گرفته بود. توسعه این زبان برنامه نویسی از سال 1994 و درست زمانی که راسموس لردورف تعدادی اسکریپت برای صفحه خانگی خود به زبان سی نوشته بود، شروع شد. ساختار این زبان شبیه به زبان سی و در جدیدترین نسخه ها به جاوا شبیه می باشد و همین امر دلیل محبوبیت زیاد این زبان برنامه نویسی شده است.

آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه - آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه

دوره آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه، نهایی ترین دوره برای تمامی برنامه نویسان و طراحان وب می باشد که خواستار یادگیری برنامه نویسی به منظور ساخت پروژه های کاربردی هستند. کار با PHP سرآغاز این دوره آموزشی است و در ادامه طی 10 پروژه مختلف با PHP و MYSQL به انجام پروژه خواهید پرداخت. دوره آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه برای هر دو گروه از افراد مبتدی و پیشرفته مناسب خواهد بود. پروژه هایی که مدرس این دوره به ساخت و ایجاد آنها اقدام می کند به زبان MYSQL و PHP می باشند اما این دوره به طور کلی Javascript، JQuery، Ajax،Wordpress  و... را نیز پوشش می دهد.

آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه

در طول دوره آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه، با نحوه ایجاد و اتصال به پایگاه داده، اتصال و واکشی shouts و داده ها، ایجاد کلاس پایگاه داده و ده ها مطلب کاربردی دیگر آشنا خواهید شد. اگر قصد انجام پروژه ای کاملاً کاربردی طبق اصول ضروری با زبان PHP را دارید، این دوره آموزشی که توسط وب سایت 118فایل ارائه گردیده را از دست ندهید.

آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه

سرفصل های دوره آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه عبارتند از:

- Getting Started with PHP

- Project 1 - Shoutit Shoutbox

- Project 2 - PHP Quizzer

- Project 3 - PHP Lovers Blog

- Project 6 - Wordpress Contact Widget

- Project 7 – Addressbook

- Project 8 - Job Find Jobs Board

- Project 9 - Kewl CMS

- Project 10 - TGP Wordpress Plugin

- Course Summary
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. دوره آموزشی لیندا MVC Framework
  2. آموزش PHP
  3. آموزش پیشرفته و حرفه ای php