حجم فایل: 2549MB نوع : حجمی قیمت: 29,871 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش OpenGL In Depth

آیا تاکنون اقدام به ساخت برنامه های گرافیکی سه بعدی کرده اید؟ اکنون این فرصت برای شما فراهم آمده تا با استفاده از Open GL API اقدام به ساخت برنامه های گرافیکی سه بعدی نمایید.

Open GL کتابخانه ای متن باز و گرافیکی است که به وسیله آن می توانید به رسم اشکال گرافیکی سه بعدی پرداخته یا انیمیشن و بازی های گرافیکی بسازید. Open GL مانند C++ یا C یک زبان برنامه نویسی نیست و در واقع برنامه ای تحت عنوان Open GL وجود ندارد. لذا هنگامی که صحبت از یک برنامه Open GL می شود در حقیقت بدین معناست که در ساختار این برنامه از Open GL به عنوان API گرافیکی استفاده شده است. 

Open GL کوتاه شده عبارت Open Graphic Library می باشد و تنها استانداردی به منظور توصیف یک رابط گرافیکی است که توسط شرکت های متعدد توسعه داده شده و می تواند توسط درایورهای گرافیک، سیستم عامل ها و نرم افزارهای مختلف پیاده سازی شود.

دوره آموزشی Open GL in Depth شما را از سطح مقدماتی و اولیه به سطحی می رساند که به درک بالایی از Open GL API رسیده و تکنیک های گرافیکی در پس برنامه های سه بعدی و موتورهای بازی امروزی را کشف کنید. برای ایجاد رابط با Open GL روش های متعددی پیش روی شماست که به محض اینکه اقدام به ساخت برنامه گرافیکی  و سه بعدی مورد نظرتان نمایید به شما این امکان را می دهد تا کلمات مجازی دلخواهتان را طراحی کنید.

دوره آموزشی OpenGL In Depth که شامل سه بخش Introduction to Open GL، Practice English و Model Importer and viewer می باشد به شرح وکتور و عملکردهای آن پرداخته و اطلاعات جامعی در رابطه با کلاس وکتور، نصب GLUT و SDL در اختیارتان قرار می دهد. همچنین در طول این دوره آموزشی با نحوه اضافه کردن کنترل ها، دیباگ کردن برنامه ها و ... آشنا خواهید شد. 

اگر علاقمند به یادگیری ساخت برنامه های گرافیکی با استفاده از Open GL هستید، دوره آموزشی OpenGL In Depth که توسط وب سایت 118فایل فراهم گردیده را از دست ندهید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. بازی فوق العاده زیبای Metal Gear Solid: Integral
  2. مستند موجودات بیگانه باستانی---Ancient-Aliens-The-Evidence
  3. مستند آفریقای وحشی
  4. مجله PlayStation Magazine Official August 2012
  5. مستند اسرار شمشیر وایکینگها
  6. مستند ایستگاه فضایی آمریکا
  7. مستند اسرار مرده - Secrets Of The Dead
  8. بازی شیطان هم می گرید- Devil May Cry 4
  9. آموزش کامل هک اخلاقی