حجم فایل: 2856MB نوع : حجمی قیمت: 33,469 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش Microsoft Access

Microsoft Access توسط مایکروسافت ارائه شده و یک سیستم مدیریت پایگاه داده می باشد. افزوده شدن موتور پایگاه داده جت از مهم ترین ویژگی های نسخه 20 اکسس بود که موجب تسریع در اجرای پرس و جوها می شد.

این دوره شامل آموزش های Access 2007 و Access 2010 می باشد. اگر شما مسئول ساخت یک پایگاه داده جدید و تنظیم پایگاه داده Access شرکت خود هستید یا فقط تمایل به یادگیری صفحه گسترده اکسل به صورت کامل دارید، دوره آموزش Access 2007 برای شما مناسب است. این دوره به شما آموزش می دهد تا اطلاعات را از طریق فرآیند طراحی پایگاه داده ها پیگیری و به طور مؤثرتر گزارش دهید.

شما آموزش نحوه ایجاد جداول و فرم ها برای وارد کردن داده ها، نحوه طراحی پرس و جو و گزارش برای بازیابی و مشاهده داده ها را خواهید دید. اگر تا به حال هیچ تجربه ای در زمینه کار با Access یا طراحی پایگاه داده ندارید، مشکلی ایجاد نخواهد کرد؛ اما تجربه کار با برنامه های مایکروسافت آفیس و ورود اطلاعات می تواند برای شما مفید واقع شود.

اگر از پایگاه داده هایی استفاده می کنید که قبلا توسط شخصی ساخته شده اند و شما مایل به تغییر یا ساختن درخواست ها، گزارش ها، مقادیر Pivot Charts، Pivot Tables و عبارات محاسبه شده خود هستید، دوره آموزش Access 2010 می تواند نقطه شروع خوبی برای شما باشد. این دوره برای کاربران تازه کار طراحی شده، اما می تواند به عنوان یک مرجع سریع برای کاربران با تجربه تر Access به کار رود.

مدرس این دوره ها Heather Achmann نام دارد که مربی موفقی با یک دهه تجربه تدریس می باشد و همواره در موضوعات مختلف به دانش آموزان در دبیرستان، کالج و بزرگسالان کمک کرده است. او در برنامه های رایانه ای مایکروسافت آفیس تخصص داشته و در واقع استاد آن می باشد.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه