حجم فایل: 1986MB نوع : حجمی قیمت: 23,273 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش HTML5 در قالب پروژه

به منظور تسلط بر تکنیک در توسعه وب و یا هر زمینه هنری، بهترین روش در دسترس ترین آن است. دوره آموزشی HTML5 به شما این امکان را می دهد تا نه تنها مفاهیم را یاد بگیرید، بلکه آن ها را از ابتدا و به سرعت برای ساختن پروژه های خود استفاده کنید. به همین دلیل این دوره به شما در فرآیند ایجاد انواع بازی ها، برنامه ها و سایت ها با استفاده از HTML5 و جاوا اسکریپت کمک می کند.

هنوز همه سایت ها و برنامه ها از HTML5 استفاده نمی کنند، اما سایت ها و برنامه هایی که این کار را انجام می دهند، پیشرفته و به روز هستند که این راهی برای آیندگان جهت طراحی وب و توسعه برنامه ها خواهد بود. استفاده از CSS3، HTML5، جاوا اسکریپت و سایر ابزارها ، شما را به یک متخصص توسعه وب تبدیل می کند تا بتوانید برنامه ها و بازی های منحصر به فردی را توسعه داده و هم چنین وب سایت هایی responsive ایجاد نمایید. شما با کسب مهارت های مناسب قادر خواهید بود نمونه کارها و مشتریان بالقوه خود را گسترش دهید.

در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه با استفاده از tagها، فرم ها، CSS و طراحی responsive، یک سایت HTML5 ساده ایجاد نمایید. هم چنین چگونگی ایجاد یک گالری عکس متحرک، برنامه یادداشت و بازی مار را یاد خواهید گرفت. در این دوره نحوه بارگذاری تصویر با استفاده از Drag and Drop و نیز ایجاد پخش کننده صوتی، برنامه مدیریت مشتری و برنامه مکان یابی، به شما آموزش داده خواهد شد.
در پایان این دوره، شما 10 پروژه خلاق و هیچان انگیز که مهارت های شما را محک زده و به شما اعتماد به نفسی برای تبدیل شدن به یک متخصص و برنامه نویس می دهند، را تکمیل کرده اید و به شما این امکان داده می شود که مشتری بالقوه خود را گسترش داده و رزومه تان را به روز کنید تا تخصص خود را در زمینه توسعه وب پیشرفت دهید.

این دوره شامل بیش از 60 ویدئوی آموزشی با میانگین زمانی 5/15 ساعت است که طی آن شما 10 پروژه را با استفاده از HTML5، جاوا اسکریپت و سایر ابزارها خواهید آموخت. لازم به ذکر است که شما باید قبل از یادگیری این دوره، درباره JavaScript و HTML اطلاعاتی داشته باشید.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. بیش از ۱۲۰ کتاب آموزش HTML5 و CSS3
  2. فیلم آموزش Dreamweaver CS6 محصول lynda
  3. فیلم آموزش میکروکنترلر ARM به زبان فارسی
  4. فیلم آموزش HTML5 و CSS3 و JQUERY در Dreamweaver CS5.5
  5. فیلم آموزش مقدماتی HTML5 محصول Video2Brain
  6. فیلم آموزش AVR به زبان فارسی
  7. فیلم آموزش استفاده از HTML5 و CSS3 محصول pluralsight
  8. آموزش برنامه Canvas
  9. رمزگشایی HTML5 و فیلم آموزش اصول HTML5 محصول Rockable Press
  10. فیلم آموزش اصول HTML5 محصول pluralsight