حجم فایل: 10956MB نوع : قیمتی قیمت: 285,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش Engvid استاد Gill

آموزش Engvid استاد Gill

آموزش Engvid استاد Gill ، یکی از بی نظیرترین های حال حاضر در زمینه آموزش زبان انگلیسی است به طوری که با تماشای آموزش Engvid استاد Gill به طور چشمگیری سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا خواهید بخشید. مدرس مجموعه آموزش زبان Engvid خانوم Gill می باشد که یکی از مدرسان با تجربه مجموعه Engvid بوده و با لهجه بریتانیایی به آموزش زبان انگلیسی می پردازد.

آموزش Engvid استادGill 1آموزش Engvid استاد Gill

در طول مجموعه آموزش Engvid استاد Gill با مباحثی نظیر واحدهای اندازه گیری برای جامدات، مایعات و ... آشنا خواهید شد همچنین آموزش Engvid استاد Gill به طور مفصل به شرح افعال و عبارات مناسب برای بیان حالات و احساسات در زبان انگلیسی پرداخته است. اگر به عنوان یک زبان آموز به دنبال ارتقا و بهبود دایره لغات، Speaking و یا Listening هستید مجموعه آموزش Engvid استاد Gill به طور مرتب در افزایش مهارت Listening به شما کمک فراوانی خواهد کرد همچنین شرح لغات و اصطلاحات به کار رفته در جدیدترین فیلم ها و سریال ها نظیر سریال Game of throne توسط آموزش Engvid استاد Gill به افزایش دامنه لغات زبان آموز کمک بسیاری می کند. حتی اگر یکی از مدرسان زبان انگلیسی می باشید شیوه تدریس اساتید Engvid می تواند در بهتر شدن شیوه تدریس زبان انگلیسی به شما کمک زیادی کرده و بر جذابیت کلاس درستان بیفزاید. 

آموزش Engvid استاد Gill

آموزش Engvid استادGill 1

این روزها افراد زیادی به دنبال یادگیری کاربردی زبان انگلیسی هستند زیرا همه به این باور رسیده اند که دانستن زبان انگلیسی یک باید است و به پیشرفت کاری و تحصیلی کمک زیادی می کند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید و به دنبال دگرگون ساختن آینده کاری و تحصیلیتان می باشید مجموعه آموزش Engvid استاد Gill که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش زبان Engvid
  2. آموزش زبان انگلیسی با اساتید Engvid
  3. آموزش زبان Engvid استاد Jon
  4. آموزش زبان انگلیسی engvid استاد Alex