حجم فایل: 1843MB نوع : حجمی قیمت: 21,598 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش  3D Max

نرم افزار 3D Max که در گذشته با عنوان استودیوی سه بعدی مکس شناخته می شد، برنامه ای گرافیکی، سه بعدی و رایانه ای است که به منظور ساخت انواع پویانمایی، مدل، بازی و همچنین تصاویر سه بعدی کاربر وجود دارد. این نرم افزار حرفه ای محصول شرکت اتودسک (Autodesk) می باشد و توسعه دهندگان بازی های ویدئویی، استودیو های تبلیغات تلویزیونی و استودیو های مجسمه سازی معماری از استفاده کنندگان همیشگی و فعال این نرم افزار قدرتمند هستند.

دوره آموزش 3D Max، به آموزش کامل نرم افزار 3D Max می پردازد و به شما کمک می کند تا نحوه تجسم (Visualization) تصاویر در 3D Max و V-ray و نحوه صحیح پس پردازش در فتوشاپ را بیاموزید. در طول دوره آموزش 3D Max تکنیک هایی را فرا خواهید گرفت که منجر به افزایش سرعت شما در انجام کار خواهد شد.
اگر در دنیای 3D Max مبتدی هستید، دوره آموزش 3D Max ابتدای راه، به سوی حرفه ای شدن را برای شما آسان خواهد کرد اما ممکن است یک ماه طول بکشد تا بتوانید حرفه ای شوید. اگر قبلاً در زمینه 3D Max فعالیت کرده اید در طول دوره آموزش 3D Max تکنیک های خاصی فرا خواهید گرفت که در رابطه با نور و تنظیمات رندر کردن کمک های فراوانی به شما کرده و کیفیت کارتان را بالا می برد. اگر هیچ تخصصی ندارید و در دنیای پیرامون خود سردرگم هستید، دوره آموزش 3D Max این امکان را برای شما فراهم می کند تا تجربه های زیادی در زمینه 3D Max کسب کنید.

امروزه نیاز شدیدی به هنرمندان متخصص احساس می شود که شما با گام نهادن در این راه می توانید به کسب درامدهای بالا دست یابید. اگر به دنبال یادگیری نحوه استفاده از 3D Max و V-ray هستید، دوره آموزش 3D Max که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه