حجم فایل: 4239MB نوع : حجمی قیمت: 49,676 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش یین یوگا Yin Yoga

یین یوگا که تاریخچه آن به چین باز می گردد، یک سبک آرام با حالت های خاص یا آسانا می باشد و طی دوره های طولانی تر برگزار می شود که امکان دارد زمان آن برای مبتدیان از 45 ثانیه تا 2 دقیقه متغیر باشد. تمرین کنندگان پیشرفته ممکن است به مدت 5 دقیقه یا بیشتر در یک آسانا بمانند. آسانا به تمرینات اصلی یوگا گفته می شود که شامل حرکاتی کششی و بی خطر می باشد. این تمرین علاوه بر انعطاف پذیری و تمرکز در فکر، موجب زدودن خستگی از بدن افراد می گردد.

تمام سبک های یوگا دارای فواید فیزیکی، احساسی و روحی می باشند، اما با این حال یین یوگا فشار متوسطی بر روی بافت های بدن شامل تاندون ها، نیام و رباط ها وارد می کند که موجب افزایش گردش خون در مفاصل و بهبود انعطاف پذیری می گردد. با رویکردی نزدیکتر به یوگا، هدف یین یوگا ارتقاء آگاهی از سکوت درونی است و سبب ایجاد یک کیفیت جهانی و ارتباطی می شود.

مزایای یین یوگا شامل مبحث آناتومی، انرژی ، قلب و ذهن بدن می باشد. یین یوگا تقریبا برای تمام سطوح دانش آموزان مناسب بوده و مکملی ایده آل برای سبک های پویا و عضلانی یوگا است که بر گرمای داخلی، طول و انقباض عضلات افراد تاکید می کند.

این مجموعه که در وب سایت 118فایل ارائه گردیده، مربوط به آموزش یین یوگا می باشد و مدرس آن Kim Eng است. شما ابتدا باید تمامی تمرینات یین یوگا موجود در این ویدئو ها را یاد بگیرید. لازم به ذکر است که در این مجموعه نسخه ای با زمان کوتاه تر از این تمرینات، به عنوان تمرین روزانه در نظر گرفته شده و شما در طول تمرینات منظم می توانید انرژی های منفی ذخیره شده در بدنتان را از بین برده و به زندگی خود روح ببخشید.

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش یوگای باله