حجم فایل: 12083MB نوع : قیمتی قیمت: 2,265,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش یوگا تناسب اندام

آموزش یوگا تناسب اندام

آموزش یوگا تناسب اندام از جمله ورزش‌هایی به شمار می‌رود که در خانه به راحتی قابل انجام است، به همین دلیل آموزش یوگا برای تناسب اندام بسیار محبوب بوده و از آنجا که در لاغری و تناسب اندام تاثیرگذار است، می‌توانید با کمک آموزش یوگا تناسب اندام علاوه بر رسیدن به اندامی متناسب، چربی‌های نواحی شکم، ران و باسن را از بین ببرید. آموزش یوگا برای تناسب اندام در سایت 118 فایل با بیش از 18 ساعت ویدئو آموزشی به زبان فارسی و انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ارائه شده که ویدئوهای فارسی مجموعه به حرکات یوگا برای اندام‌های مختلف می‌پردازد. آموزش یوگا تناسب اندام را می‌توانید به صورت لینک دانلود و یا دی‌وی‌دی درب محل دریافت کنید.

در آموزش یوگا تناسب اندام چهار سبک وینیاسا (vinyasa)، آشتانگا (ashtanga)، پاور (power) و بیکرام (bikram) را فرا خواهید گرفت که سه سبک وینیاسا، آشتانگا و پاور حرکات چالش برانگیز را آموزش می‌دهد که در نگاه اول برای علاقمندان دشوار به نظر می‌رسد، اما جالب است بدانید که آموزش یوگا تناسب اندام حرکات کششی برای باز شدن عضلات را یاد داده تا بتوانید این سه سبک چالشی را به راحتی انجام دهید. سبک بیکرام که به سبک هات نیز شناخته می‌شود در محیطی با دمای بالا، حرکات انجام می‌شود که در باشگاه‌ها عموماً برای حرکات هات دما را تا نزدیک 40 درجه سانتی‌گراد بالا می‌برند. توجه داشته باشید اگر به گرما حساسیت دارید سبک هات برای شما مناسب نخواهد بود. سبک‌های آموزش یوگا تناسب اندام در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته ارائه شده همه افراد با هر سطحی بتوانند ورزش' >ورزش یوگا را در خانه انجام دهند. تمامی حرکات یوگا به همراه توضیح کامل حرکات و محل اثر به صورت اصولی آموزش داده می‌شود و همچنین تکنیک‌های یوگا به خوبی در آموزش یوگا تناسب اندام ارائه شده تا با انجام درست حرکات یوگا در منزل به اندام دلخواهتان دست پیدا کنید. تمام وسایلی که برای ورزش' >ورزش یوگا به آن نیاز دارید شامل زیرانداز، استپ، کش و بالشت مخصوص می‌شود. در آموزش یوگا تناسب اندام ابتدا با انواع سبک‌های یوگا به طور کامل آشنا خواهید شد و سپس آموزش حرکات سبک‌های یوگا را در سه سطح فرا خواهید گرفت.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش یوگا تناسب اندام برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش یوگا تناسب اندام برای همه ورزشکاران، مربیان و علاقمندان به ورزش' >ورزش مناسب بوده، زیرا در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته ارائه شده و قادرند با توجه به سطح‌شان یوگا را در منزل انجام دهند و به اندامی متناسب دست پیدا کنند و همچنین وزن و چربی‌های بدن را به خوبی کاهش دهند. آموزش یوگا تناسب اندام از این جهت برای مربیان مفید خواهد بود که در مجموعه تکنیک‌های یوگا به طور جامع آموزش داده می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت آموزش یوگا تناسب اندام برای کسانی که می‌خواهند وزنشان را کاهش دهند بهترین گزینه می‌باشد.


چرا آموزش یوگا تناسب اندام را فرا بگیریم؟

ورزش' >ورزش یک راه موثر برای افزایش سطح ایمنی و سلامتی بدن محسوب می‌شود که آموزش یوگا تناسب اندام با توضیحات جامع درباره هر حرکت یوگا مناسب‌ترین انتخاب برای کسانی که مایلند در خانه با کمترین هزینه به اندامی متناسب دست پیدا کنند. فراگیری آموزش یوگا تناسب اندام دلایلی مختلفی را شامل می‌شود که به طور کلی برای ورزشکارن می‌توان به کاهش سطح چربی و تقویت عضلات اشاره کرد و فراگیری آموزش یوگا تناسب اندام برای مربیان یوگا الزامی است، زیرا تمامی حرکات یوگا در چهار سبک داخل این مجموعه ارائه شده است.

در پایان آموزش یوگا تناسب اندام چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش یوگا تناسب اندام علاقمندان و ورزشکاران با شناخت 6 سبک قادرند، سبک مناسب خود را به راحتی بشناسند و با توجه به سطح‌شان ورزش' >ورزش یوگا را آغاز کنند، قبل از شروع باید چند دقیقه حرکات کششی را انجام دهید تا در حین ورزش' >ورزش دچار گرفتگی عضلانی نشوید. مربیان با کمک آموزش یوگا تناسب اندام توانایی آموزش یوگا به افراد مختلف با هر سطحی را کسب خواهند کرد. در انتها آموزش یوگا تناسب اندام ، نحوه تقویت پاها، مفصل زانو، گردن، ساق پا، بازو، لگن و سایر بخش‌های بدن را فرا خواهید گرفت و از جمله حرکاتی که در سبک‌های وینیاسا، آشتانگا ، پاور و بیکرام آموزش یوگا تناسب اندام فرا خواهید گرفت شامل مواردی از قبیل حرکت سگ سر پایین، سر به زانو، کودک شاد، ایستادن روی دست، پیچ ماهی، پروانه، کلاغ، قورباغه، کمان، و غیره می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش یوگا تناسب اندام چگونه است؟

مربی‌گری ورزش' >ورزش یکی از شغل‌های درآمدزا در کشور و جهان است که با گذراندن دوره‌های مختلف و دریافت گواهینامه مربی‌گری می‌توان در باشگاه‌ها شروع به کار کرد. یوگا یکی از ورزش‌هایی است که در حال حاضر طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده به گونه‌ای که در بیشتر باشگاه‌ها سانس‌هایی را به یوگا اختصاص داده‌اند، اگر می‌خواهید در کمترین زمان مهارت یک مربی یوگا را به دست آورید‌ پیشنهاد می‌کنیم آموزش یوگا تناسب اندام را تهیه کنید، زیرا در کنار معرفی سبک‌های مختلف یوگا، حرکات مناسب برای افراد مبتدی تا پیشرفته را بیان می‌کند و قادر خواهید بود متناسب با سطح ورزشکاران آموزش یوگا تناسب اندام را پیش ببرید. درآمد مربی یوگا در ماه متفاوت بوده که به تعداد ورزشکاران بستگی دارد به گونه‌ای که اگر بتوانید کلاس‌های خصوصی آموزش یوگا تناسب اندام را به صورت خصوصی و عمومی برگزار کنید درآمدی بیش از 6 میلیون تومان در ماه را کسب خواهید کرد.

سرفصل‌های آموزش یوگا تناسب اندام اندام داخل این مجموعه:

•    انواع سبک های یوگا
•    حرکات کششی
•    گرم کردن
•    یوگا اعضای بدن
•    یوگا قلب
•    یوگا ناحیه شکم
•    یوگا دست و شانه
•    یوگا لگن و ساق پا
•    حرکات یوگا
•    یوگا وینیاسا
•    یوگا آشتانگا
•    یوگا بیکرام
•    یوگا قدرتیمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش یین یوگا Yin Yoga
  2. فیلم آموزش ورزشی جريان و انعطاف پذيری
  3. فیلم آموزشی پرورش اندام
  4. آموزش یوگا