حجم فایل: 7424MB نوع : قیمتی قیمت: 1,392,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش یوگا ترمیمی

درباره آموزش یوگا ترمیمی

آموزش یوگا ترمیمی درواقع سبکی از یوگا است که نقش بهبود دهنده حالت بدن و سیستم عصبی را دارد که میتواند مناسب تمام اقشار در همه رده‌های مختلف قرار گیرد. افرادی که یوگا ترمیمی کار کرده‌اند از خواص بسیار این سبک از یوگا می‌گویند و شما می‌توانید آثار مثبت آن، همچون تمرکز حواس و آرامش درونی را در خود احساس کنید. آموزش یوگا ترمیمی با بیش از 12 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی و زیرنویس تحت الفظی فارسی به طور کامل و دقیق به جزیات یوگا ترمیمی یعنی یوگا برای استرس و کاهش تنش‌های روزانه، یوگا برای بانوان' >بانوان باردار، یوگا برای تسکین دردهای عضلانی و ... می‌پردازد. مجموعه آموزش یوگا ترمیمی ابتدا یوگا ترمیمی را معرفی کرده و سپس به آساناها (حرکات جنبشی عضلانی) و حرکات مربوط به مراقبه و مدیتیشن می‌پردازد. همچنین آموزش یوگا برای اعضای صورت و یوگا لبخند در این مجموعه قرار دارد که می‌تواند در کنار یوگا خواب، برایتان خوابی آرام را رقم بزند. یوگا ترمیمی به علت بهبود دهنده بودن حالت بدن حرکاتی را در خود جای داده است که می‌تواند برای کاهش درد کمر (قسمت بالا و قسمت پایین کمر)،کاهش درد های ناحیه کتف، شانه و گردن بسیار مفید واقع شود. همینطور برای بانوان' >بانوان نیز آموزش یوگا برای قبل و بعد از دوران بارداری در مجموعه آموزش یوگا ترمیمی قرار دارد که می‌تواند تسکین دهنده درد های دوران بارداری و درد های دوران قاعدگی باشد. به طور کلی آموزش یوگا ترمیمی علاوه بر بهبود دهنده بودن می‌تواند ورزشی مناسب در خانه برای تمام اقشار به شمار برود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش یوگا ترمیمی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش یوگا ترمیمی می‌تواند برای تمام ورزشکاران و تمام افرادی که به یوگا و مدیتیشن علاقه‌مند هستند مناسب باشد چرا که با حرکات کششی، بدن کاملا آماده هرگونه فعالیت و حرکت ورزشی می‌شود. همچنین مدیتیشن‌های موجود در مجموعه آموزش یوگا ترمیمی می‌تواند تسکین دهنده سیستم عصبی و بهبود تمرکز حواس شود. افرادی که دچار دیسک کمر هستند می‌توانند در کنار روند درمان خود از حرکات ورزشی موجود در مجموعه آموزش یوگا ترمیمی استفاده نمایند و به سلامت کامل خود دست پیدا کنند. لازم به ذکر است حرکات باید به ترتیب و متداوم انجام شوند. مجموعه آموزش یوگا ترمیمی برای بانوانی که دچار استرس قبل از بارداری و یا افسردگی های بعد از بارداری هستند نیز مناسب است زیرا مدیتیشن‌های مخصوص آن دوران به همراه حرکات ورزشی مناسب قبل و بعد از بارداری در این مجموعه گنجانده شده است. افرادی که در جلسات سخنرانی می‌کنند و یا بازیگرانی که عضلات صورتشان برای بازیگری باید منعطف باشد می‌توانند از یوگا لبخند آموزش یوگا ترمیمی استفاده کنند.


چرا آموزش یوگا ترمیمی را فرا بگیریم؟

ورزش' >ورزش و سلامتی امری بوده که همیشه طرفداران مخصوص به خود را دارد و مردم اغلب در تلاش هستند تا برنامه‌ای برای ورزش' >ورزش و سلامتی خود داشته باشند. یوگا نیز از این قائده مستثنی نیست چرا که یوگا علاوه بر سلامت جسم به سلامت روح و نحوه صحیح نفس کشیدن نیز می‌پردازد و افراد می‌توانند روزانه نیم ساعت از آموزش‌های موجود در مجموعه آموزش یوگا بهره ببرند؛ بنابراین فرا گرفتن یوگا به خصوص یوگا ترمیمی می‌تواند به جریان زندگی بهبود بخشد و دردهای ناشی از خستگی را از بدن شما دور بیندازد. بسیاری از افراد مشکل کم‌خوابی دارند و یا به راحتی نمی‌توانند بخوابند؛ فکر کردن‌های زیاد و تنش‌های روزمره باعث می‌شود خواب به تعویق افتد، آموزش یوگا خواب تکنیک‌هایی را به شما آموزش می‌دهد که به سرعت و به آرامی بخوابید.

در پایان آموزش یوگا ترمیمی چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش یوگا ترمیمی شما با یکی از سبک‌های یوگا آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود تمام حرکات و آسانا های مربوط به یوگا ترمیمی را فرا بگیرید. شما با انجام متداوم حرکات به سلامتی و تناسب اندام خواهید رسید. علاوه بر موارد فوق که مربوط به سلامتی در یوگا می‌شوند یوگا ترمیمی برای افرادی که دچار درد های عضلانی ناحیه کمر، شانه و گردن هستند نیز می‌تواند مفید واقع شود. همینطور بانوان' >بانوان می‌توانند از آموزش‌های تسکین دهنده درد دوران قاعدگی و یوگای مربوط به دوران بارداری استفاده کنند. پس از گذراندن حرکات آسانای یوگا می‌‌توانید از آموزش‌های مربوط به مدیتیشن و یوگا استرس که در مجموعه آموزش یوگا ترمیمی گنجانده شده است استفاده کنید تا بخشی از تنش‌های روزمره خود را فراموش کنید و به تدریج سیستم عصبی و تمرکز حواستان بهبود پیدا کند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش یوگا ترمیمی چگونه است؟

داوطلبان زیادی در ایران وجود دارند که می‌خواهند به کلاس یوگا بروند و اصطلاحاً یوگی شوند؛ از این رو بازار کار خوبی پیش روی اساتید یوگا می‌باشد. این رشته نیازمند تجهیزات خاصی نیست و فقط با چند وسیله ساده همچون مت، کش یوگا، آجر یوگا و ... که قیمتی ارزان دارند می‌توانید آموزش را شروع کنید. از آنجایی که یوگا فقط ورزشی جسمی نیست و یوگا را ورزشی برای روح نیز می‌دانند افراد زیادی مشتاق به فعالیت در این رشته ورزشی هستند پس اساتید می‌توانند با استفاده از مجموعه آموزش یوگا ترمیمی در کنار دوره آموزش یوگا از ایده‌ها و حرکات جدیدی که در این دوره استفاده شده است بهره لازم را ببرند و همینطور افرادی که تازه‌کار هستند و تصمیم به فعالیت در این زمینه را دارند نیز می‌توانند از آموزش‌های موجود در دوره بهره ببرند.

سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش یوگا ترمیمی

•    آموزش یوگا ترمیمی
•    آموزش یوگا صورت
•    آموزش یوگا لبخند
•    آموزش یوگا چشم
•    آموزش یوگا خواب
•    آموزشیوگا برای استرس
•    آموزش یوگا دوران قاعدگی
•    آموزش یوگا دوران بارداری
•    آموزش یوگا قبل از تولد
•    آموزش یوگا بعد از تولد
•    آموزش مدیتیشن در بارداری

•    آموزش یوگا برای افزایش قد

•    آموزش یوگا شانه و گردن

•    آموزش یوگا کمر دردمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش یوگا