حجم فایل: 9553MB نوع : قیمتی قیمت: 447,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش گیتار

آموزش گیتار

آموزش گیتار به زبان ساده و قابل فهم و بدون نیاز به کلاس و استاد و صرف هزینه و زمان طولانی مساله‌ای است که بسیاری از هنرجویان موسیقی به دنبال آن هستند. در مجموعه‌ای که پیش روی شماست، آموزش گیتار به ساده و روان‌ترین شکل ممکن توضیح و آموزش داده می‌شود. مجموعه‌ی آموزش گیتار که در ادامه می‌بینید شامل بیش از 140 فایل ویدئویی آموزش گیتار است که از سطح مبتدی به تخصصی مرتب شده‌اند. مدرس این دوره‌ی آموزش گیتار Justin Sandercoe یکی از بهترین نوازندگان و استادان آموزش گیتار می‌باشد.


آموزش گیتار - آموزش گیتار

گیتار یکی از متداول‌ترین سازهای موسیقی می باشد که به دسته‌ی سازهای زهی تعلق دارد. می‌توان گیتار را پرکاربردترین ساز موسیقی دانست که در انواع موسیقی از پاپ و فلامنکو و جاز تا راک و متال مورد استفاده قرار می‌گیرد. نواختن گیتار با انگشت و ناخن یا پیک و مضراب انجام می‌شود. خانواده‌ی گیتار بسیار وسیع است که شامل گیتارهای کلاسیک، آکوستیک، برقی یا الکتریک و بیس می‌شود و هرکدام بسته به طراحی و کوک خاص خود، سبکی متفاوت را ارائه می دهند. لازم به ذکر است که تمام انواع گیتار از نوع آکوستیک مشتق شده است و آموزش گیتار در سطح مقدماتی و متوسط برای این سازها تقریبا یکسان می‌باشد. در فیلم‌های آموزش گیتار با انواع گیتار و سبک‌های نوازندگی بیشتر آشنا خواهید شد.

آموزش گیتار - آموزش گیتار

مهم‌ترین چالش علاقه‌مندان به آموزش گیتار کمبود وقت کافی به دلیل فشرده بودن کلاس‌های آموزش گیتار است که علت آن محدود بودن وقت استادان و جلسات آموزش گیتار می‌باشد. فرصت کم در هر جلسه و پشت سرهم بودن جلسات آموزش گیتار باعث می‌شود که تمرین کافی بین هر مبحث صورت نگیرد. علاوه بر این هزینه‌ی زیاد و نامعقول و مسافت‌های طولانی برای آموزش گیتار بسیاری از افراد را دلسرد کرده است. راه حل این مشکل، آموزش گیتار به صورت مجازی از طریق ویدئوهای آموزشی است که آن را در مجموعه‌ی فراهم شده آموزش گیتار مشاهده می‌کنید.


آموزش گیتار - آموزش گیتار

آموزش گیتار شامل مباحث مختلفی است که از آشنایی با ساز آغاز می‌شود و با آموزش انگشت‌گذاری و نواختن قطعات مختلف ادامه پیدا می‌کند تا در نهایت به سطح پیشرفته‌ی ساخت موسیقی و اجرای قطعات مشهور برسد. آموزش گیتار مانند تمام سازهای دیگر نیازمند صبر و حوصله و تمرین فراوان است که در ویدئوهای حاضر آموزش گیتار به دلیل نداشتن محدودیت در دفعاتی که می توانید آن را ببینید، مانند کلاس درسی نامحدود عمل می‌کند. اجرای هم‌زمان با استاد آموزش گیتار و دقت در شیوه‌ی اجرا، می‌تواند به شما برای درک بهتر شیوه‌ی آموزش گیتار و رفع اشکالات احتمالی کمک کند.

آموزش گیتار - آموزش گیتار

این سری ویدئوهای آموزش گیتار دارای چهار بخش مجزا و تفکیک‌شده برای آموزش گیتار است. در بخش اول که آموزش گیتار مقدماتی نام‌ دارد و در 72 قسمت آماده شده است، با سوالات متداول در مورد گیتار و خرید آن، شکل‌شناسی و لوازم موردنیاز آن مانند مترونوم و کاپو آشنا می‌شوید. در ادامه‌ی بخش اول آموزش گیتار، شیوه‌ی خواندن آکورد‌ها، ریتم‌های مخصوص گیتار و شکل صحیح بدن به همراه اصطلاحاتی مانند اسلش‌کورد و پاورکورد آموزش داده می‌شود. برای ساده‌تر شدن آموزش گیتار، بخش اول که آموزش گیتار مقدماتی است به 9 سطح تقسیم‌بندی شده است که پس از هر بخش، جمع‌بندی محتوای آموزش گیتار همراه با تمرینات مختلف متناسب نیز برای بهبود آموزش گیتار ارائه می گردد. بخش دوم آموزش گیتار با عنوان آموزش گیتار سطح متوسط، دارای 43 قسمت است که به صورت تخصصی تر به آموزش گیتار می‌پردازد. از جمله موارد این بخش می توان به آکوردهای ماژور و مینور، بداهه‌نوازی، الگوهای ملودیک، معرفی کامل گام بلوز و انگشت‌گذاری‌های منتخب اشاره کرد. این بخش آموزش گیتار نیز مانند آموزش گیتار مقدماتی برای سادگی آموزش گیتار به پنج سطح تقسیم‌بندی شده است که در انتهای هر کدام، تمرینات مرتبط با محتوای آموزش گیتار گنجانده شده است. بخش سوم آموزش گیتار که تخصصی‌تر از مباحث قبل است، مربوط به انگشت‌گذاری‌های محلی می‌باشد و شامل 10 ویدئوی آموزش گیتار است. از جمله مباحث پوشش داده شده در بخش سوم می‌توان به الگوهای انگشت‌گذاری گام ماژور و مینور، اجرای یک والتس، آکوردهای آهنگ مشهور تولدت مبارک و استفاده از تکنیک همر و فلیک اشاره کرد. بخش چهارم آموزش گیتار در 10 قسمت اختصاصی به ریتم‌های بلوز می‌پردازد. میزان دوازده کلیدی بلوز، شیوه‌های نواختن تصادفی میزان، انگشت‌گذاری‌های مینی‌آکوردهای بلوز و نوشتن ریف‌های بلوز از جمله مباحث بخش چهارم آموزش گیتار است. آخرین بخش آموزش گیتار با عنوان راهنمای کامل گام‌ها، درباره‌ی شناسایی گام‌های ماژور و مینور و الگوهای پنتاتونیک در 8 قسمت بحث می‌کند.


آموزش گیتار - آموزش گیتار

پکیج آموزش گیتار در مجموع دارای 143 ویدئوی آموزش گیتار از مبتدی‌ترین سطح ممکن تا تکنیک های نوازندگی تخصصی گیتار است. این مجموعه برای تمام کسانی که قصد شروع آموزش گیتار از صفر را دارند پیشنهاد می‌گردد. هم اکنون می‌توانید این مجموعه‌ی ارزشمند را از وب سایت  118Fileتهیه کرده و آموزش گیتار را همین امروز شروع کنید.
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش گیتار الکتریک
  2. فیلم آموزشی فراگیری گیتار