حجم فایل: 15769MB نوع : قیمتی قیمت: 1,478,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش گل آرایی

درباره مجموعه آموزش گل آرایی

گل آرایی یک هنر محسوب میشود که به دلیل جذاب بودن و زیبایی گل ها و متنوع بودن رنگ ها شغلی جذاب و کم دردسر به حساب می آید و با توجه به اینکه گل آرایی یکی از الهام بخش ترین کارهاست این روزها طرفداران بسیاری پیداکرده است. البته این هنر از دیرباز در کشور هلند که مرکز گل جهان می باشد مرسوم بوده است. همچنین در ایران نیز مردم از قدیم برای هدیه دادن در اعیاد و مراسمات عروسی و حتی در مراسم ترحیم از گل استفاده می کردند. این سنت زیبا همچنان نیز ادامه دارد از این رو وب سایت 118فایل تصمیم به جمع آوری مجموعه آموزشی گل آرایی کرد که در این مجموعه شما با انواع گل ها و گل آرایی سبدگل، باکس گل، تاج گل، دسته گل عروس و ... آشنا خواهید شد. مجموعه آموزش گل آرایی ابتدا آموزش را با پیچیدن گل که یکی از ساده ترین کارها در گل آرایی به شمار می آید آغاز کرده است و در ادامه با آموزش گل آرایی سبد و باکس گل به روند آموزش خود ادامه میدهد. یکی از نکات حائز اهمیت این مجموعه این است که هرنوع گل آرایی که آموزش داده میشود هم با گل طبیعی انجام خواهد گرفت و هم با گل مصنوعی که این امر سبب میشود شما تمامی نکات مربوط به گل های مصنوعی و طبیعی که از ظرافت بیشتری برخوردار است را نیز فرا بگیرید. لازم به ذکر است شما با گذراندن مجموعه آموزشی گل آرایی که با بیش از 17 ساعت ویدئو آموزشی در اختیار شما قرار خواهد گرفت گل آرایی انواع گل را به صورت پایه و گام به گام فرا خواهید گرفت. همانطور که میدانید گل ها از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند ما در مجموعه آموزش گل آرایی سعی بر این داشتیم که بیشتر از گل هایی استفاده کنیم که طرفداران بیشتری دارند همچون گل های رز، شیپوری، مریم، داوودی و ... همچنین اساتید برای جذاب تر شدن کار خود از انواع خزه ها و برگ ها نیز در حین کار استفاده میکنند تا گل جلوه بهتری داشته باشد.


مجموعه آموزش گل آرایی برای چه کسانی مناسب است؟
مجموعه آموزشی گل آرایی میتواند برای تمامی افرادی که به گل و هنر علاقه مند هستند مفید واقع شود فقط لازم است کمی خلاقیت و هنر برای نحوه چیدمان گل ها به خرج دهید که مجموعه آموزش گل آرایی علاوه بر آموزش گل آرایی ایده های بسیار جذاب و جدید را به شما ارائه خواهد کرد که کمک بسیار زیادی برای شما خواهد بود زیرا شما پس از گذراندن مجموعه آموزش گل آرایی ذهنتان بسیار باز و فعال خواهد شد و هرنوع گلی را که بخواهید میتوانید تزئین و گل آرایی کنید. البته ذوق هنری خودتان نیز در امر کمک زیادی به شما خواهد کرد. شما میتوانید با هر سنی و در هرمکانی بهترین گل آرایی را انجام دهید و از این راه کسب درآمد کنید.


چرا آموزش گل آرایی را فرابگیریم؟
از آنجایی که گل آرایی شغل پردرآمدی محسوب میشود مجموعه آموزش گل آرایی برایتان بسیار مفید خواهد بود زیرا با تماشا این مجموعه آموزشی شما در این زمینه یعنی مدل های جدید گل آرایی و انواع آن صاحب ایده های جذاب و نو خواهید شد. همچنین به دلیل این که گل آرایی یک هنر محسوب میشود شما در حین کار با گل آرامشی را در خود احساس میکنید که تمامی مشکلات روزمره را فراموش خواهید کرد و ذهنی خلاق و آماده برای گل آرایی خواهید داشت.


درپایان مجموعه آموزش گل آرایی چه اتفاقی می افتد؟
شما پس از گذراندن مجموعه آموزش گل آرایی تمامی فرایند های مربوط به گل آرایی را فرا خواهید گرفت و همینطور با خواندن فایل راهنمایی که در مجموعه آموزشی گل آرایی قرار دارد تمامی شرایط نگه داری گل ها و انواع آن را فرا خواهید گرفت که این امر برای کسی که بخواهد گل فروشی را به عنوان شغل خود انتخاب کند بسیار مفید خواهد بود. از موارد استفاده گل آرایی میتوان به تزئین تالار ها و مساجد اشاره کرد و همچنین ساخت دسته گل عروس، دستبند و تاج گل عروس که یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین شاخه های گل آرایی میباشد لازم به ذکر است تمامی ویدئو های این مجموعه جدیدترین مدل های گل آرایی را به شما آموزش میدهند.

بازارکار گل آرایی
همانطور که گفته شد ایران کشوری با فرهنگ و پیشینه تاریخی قوی است و از قدیم الایام تا به امروز مردم برای هدیه دادن گل را مناسب ترین هدیه میدانستند و از آنجایی که اعیاد مذهبی و مراسمات زیادی در ایران برگزار میشود بازار کار افرادی که در زمینه گل آرایی فعالیت دارند همیشه گرم بوده و هست. همچنین خانواده ها و تالار ها برای برگزاری جشن های خانوادگی از جمله عروسی و تولد از گل استفاده زیادی میکنند.

سرفصل های آموزشی مجموعه گل آرایی
•    پیچیدین گل
•    باکس گل
•    سبد گل
•    گل آرایی گل خواستگاری
•    تاج گل
•    گل و گلدان
•    دستبند گل
•    گل آرایی دسته گل ترحیم
•    دسته گل عروس
•    دسته گل آبشاری
•    انواع دسته گل
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تشریفات عروسی