حجم فایل: 893MB نوع : حجمی قیمت: 10,465 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر

آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر

آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر به شما الگوهایی جهت امکان ساخت نرم افزارتان را به کمک بلوک های قابل تعویض، ارائه می دهد که شما با استفاده از این آموزش به آیندگان قابلیت گسترش نرم افزارتان را خواهید داد. آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر به شما چگونگی نگهداری آسانتر برنامه های خود، حتی در حالی که به طور مداوم در حال تغییر و تکامل هستند را آموزش می دهد.


آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر 1

آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر

در دنیای رقابتی توسعه نرم افزار امروز، با استفاده از متدولوژی هایی مانند Agile، قادر به عرضه محصولات به گونه ای قابل کنترل و سریع خواهید بود، اما این کافی نیست. برنامه ها نیازمند توسعه بدون بازنویسی شدن هستند. بدون تردید هر برنامه به بازسازی عمده ای نیاز پیدا خواهد کرد، اما اگر برنامه های کاربردی برای اولین بار به گونه ای توسعه پذیر نوشته شوند، بازسازی می تواند گام به گام انجام پذیرد. در عین حال، می توان بدون پایین آوردن عملکرد برنامه، ویژگی های جدید را اضافه و یا ویژگی های موجود را تغییر داد. لازم به ذکر است که روز به روز بر اهمیت این توسعه پذیری در طراحی افراد افزوده شد به طوری که آخرین ورژن نرم افزار ها در عملکرد، با یکدیگر و حتی با کشورهای دیگر به رقابت پرداختند. 

آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر - آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر

مقالات و اسناد طراحی زیادی تحت محور مواردی مانند انحصار کنترل در سطوح UI نوشته شده است. بسیاری از کتاب ها، فصل هایی را برای تزریق اشیاء به کنترل کننده های MVC و یا WPF ViewModels اختصاص داده اند، اما تعداد زیادی از آن ها بر تغذیه سیستم یا همان سطوح تجاری تمرکز ندارند. این سطوح است که برای UI یک یا چند سیستم قابل دسترسی بوده و می تواند مشمول تغییر و ارتقاء گردد. 

آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر 

در دوره آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر برخی از طرح ها و تکنیک های توسعه که به شما اجازه نوشتن نرم افزار در بلوک ها را می دهد، آموزش داده شده است. باید افزود در این دوره بیشترین تمرکز بر سطوح کسب و کار بوده که علیرغم فقدان زرق و برق بصری کاربر محور، شما می توانید بیشترین خلاقیت را به کار بگیرید.

آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر

استاد دوره آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر، Miguel Castro نام دارد. اگرچه او به طراحی سیتم های زیادی در سراسر دنیا برای کاربران پرداخته، اما از 12 سالگی به نوشتن نرم افزار مشغول بوده است.

آموزش گسترش نرم افزار توسعه پذیر 1

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش توسعه برنامه های اندروید