حجم فایل: 2836MB نوع : حجمی قیمت: 66,469 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش گرافیک حرکتی

آموزش گرافیک حرکتی

آموزش گرافیک حرکتی یک آموزش جامع در زمینه گرافیک حرکتی با استفاده از نرم افزارهای Illutrator CC، فتوشاپ، After Effects CC و Fusion می باشد. در این دوره آموزشی مدرس نرم افزار Fusion به نام Adam Crespi در طراحی Blackmagic یک محیط کامپوزیتی غنی و کامل را برای ترکیب فیلم های ویدئویی، انیمیشن سه بعدی با گرافیک، متن و عکس ها در یک فضای کاملا سه بعدی فراهم می کند. Adam در دوره آموزشی گرافیک حرکتی به شما نحوه لایه بندی فیلم ها را به صورت مرحله به مرحله آموزش می دهد. هم چنین Adam به توضیح چگونگی ایجاد یک دوربین و تنظیم رندر می پردازد. در حین این آموزش ها شما با نحوه نورپردازی صحنه و اصلاح رنگ ها نیز آشنا خواهید شد. در ادامه آموزش گرافیک حرکتی توسط Adam شما نحوه افزودن افکتهای مختلف، اضافه کردن متن و به حرکت در آوردن آن و در نهایت چگونگی رندر کردن کامپوزیت نهایی را به صورت مرحله به مرحله آموزش خواهید دید.


آموزش گرافیک حرکتی

در دوره آموزش گرافیک حرکتی، مدرس نرم افزار After Effects CC به نام Angie Taylor به آموزش تکنیک های ایجاد حلقه متحرک برای گرافیک حرکتی و طراحی وب می پردازد. Angie در قالب این دوره آموزشی به شما نحوه ایجاد یک حلقه متحرک بی پایان که شامل چندین حلقه تودرتو است و ارائه نتایج به صورت یک GIF متحرک را به صورت مرحله به مرحله آموزش می دهد. شما در دوره آموزش گرافیک حرکتی با Angie چگونگی کار با عبارات AE و حلقه فیلم با Time Remp، هم چنین استفاده از افکت هایی مانند Echo و Offset جهت ایجاد حلقه های پس زمینه را یاد خواهید گرفت.

آموزش گرافیک حرکتی - آموزش گرافیک حرکتی

در ادامه آموزش گرافیک حرکتی، مدرس نرم افزار فتوشاپ به نام Owen Lowery به شما نحوه ایجاد حلقه متحرک در انواع مختلف و صدور آنان به عنوان انواع فایل های متفاوت و مناسب برای وب یا ویدئو را آموزش می دهد. در طول دوره آموزش گرافیک حرکتی با Owen شما یاد خواهید گرفت که چگونه فضای کاری فتوشاپ را به طور خاص برای انیمیشن تنظیم نمایید. شما از طریق این دوره نحوه کار با پنل و Timeline، لایه های متحرک، افزودن رنگ و الگو به انیمیشن خود را آموزش خواهید دید. در نهایت نیز Owen به شما نحوه ارائه انیمیشن و انواع دیگر رسانه ها را در قالب GIF متحرک آموزش خواهد داد.


آموزش گرافیک حرکتی - آموزش گرافیک حرکتی

از دیگر مباحث آموزش داده شده در دوره آموزش گرافیک حرکتی می توان به توضیح نحوه استفاده از عناصر آنالوگ جهت فیلم برداری با یک دوربین و سپس پالایش آن توسط نرم افزارهایی مانند After Effects، اشاره نمود. مدرس این بخش به نام Owen Lowery دستورالعمل هایی را برای ایجاد حلقه های انیمیشن با کاغذ به صورت دستی فراهم کرده و سپس این حلقه ها را از ابتدا تا انتها توسط کامپیوتر کنار هم قرار داده تا یک انیمیشن پیشرفته تر با استفاده از نرم افزارهای After Effects و فتوشاپ اجرا گردد.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ایجاد گیاه برای بازی در 3D Max و Mudbox
  2. آموزش مبانی انیمیشن در 3ds Max
  3. آموزش ساخت انیمیشن با نرم افزار Solidworks Visualize