حجم پکیج: 22282MBقیمت: 2,086,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش گام به گام آرایشگری مردانه

درباره آموزش آرایشگری مردانه

آموزش گام به گام آرایشگری مردانه با بیش از 26 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی در دو پارت "آموزش آرایشگری مردانه" و "آموزش حرفه ای آرایشگری" ارائه شده که مدل های متنوع و جدید در آن قرار گرفته است.

در آموزش گام به گام آرایشگری مردانه ابتدا به کوتاه کردن موهای پسران و خردسالان پرداخته و مدل های متنوعی را یاد می دهد، سپس آرایشگری مردانه توضیح داده می شود که در این بخش آموزش اصلاح ابرو مردانه، آموزش اصلاح صحیح صورت، آموزش انواع مدل ریش و سیبیل، آموزش کوتاه کردن موهای بلند مردانه و غیره آمده است. همچنین جدیدترین مدل های روز دنیا و آموزش آرایش صورت داماد در آموزش گام به گام آرایشگری مردانه قرار گرفته تا موضوعات مقدماتی به خوبی پوشش داده شود. نحوه صحیح اصلاح ریش و آموزش اصلاح مو از موارد ابتدایی است که هر آرایشگر باید قبل از شروع به کار آن ها را بداند.

در پارت بعدی آموزش حرفه ای آرایشگری به صورت پیشرفته تری مدل های گوناگونی را آموزش می دهد و از مدل موهای ساده گرفته تا مدل ها جدید که مناسب برای تابستان بوده و یا مدل مو ورزشکاران معروفی مانند مسی، کریستیانو رونالدو، دیوید بکام و غیره در این پارت آموزش گام به گام آرایشگری مردانه قرار داده شده است. ایجاد پنج طرح روی پوست سر، مدل موی سایه دار، سایه انداختن روی پوست سر و غیره از دیگر مواردی است که در آموزش حرفه ای آرایشگری مردانه می توانید مشاهده کنید. طراحی و مدل موهای شگفت انگیز یکی از بخش های جذاب آموزش گام به گام آرایشگری مردانه می باشد که پیشنهاد می کنیم آرایشگران حرفه ای حتماً آن را با دقت ببینند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


 آموزش گام به گام آرایشگری مردانه برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش گام به گام آرایشگری مردانه برای افراد تازه کار و مجرب بسیار مناسب است، زیرا مدل های سال 2018 و 2019 با نحوه اصلاح ریش و کوتاه کردن موی سر به طور دقیق آموزش می دهد و کمک می کند تا مهارت آرایشگران افزایش یابد تا بتواند مدل های پرطرفدار را انجام دهند و پاسخگو مدل هایی که مشتریان می خواهند باشند، از این رو می توان گفت آموزش گام به گام آرایشگری مردانه برای آرایشگران ضروری است. در آموزش گام به گام آرایشگری مردانه سعی شده مدل کوتاه کردن موی پسران و خردسالان نیز ارائه شود تا علاوه بر مدل های خاص و جدید، کوتاه کردن موی کودکان را هم آرایشگران انجام بدهند. در آموزش گام به گام آرایشگری مردانه حتی به نحوه آرایش داماد هم اشاره شده تا آن دسته از آرایشگران حرفه ای که مهارت خوبی دارند، بتوانند آرابش داماد هم انجام دهند. همین امر موجب می شود که آموزش گام به گام آرایشگری مردانه برای آن ها مفید باشد و بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند. اگر مهارت های پایه ای آرایشگری را می دانید آموزش گام به گام آرایشگری مردانه برای شما مناسب است و می توانید با تمرین و ویدئوهای آرایشگری مردانه مهارت لازم را کسب کنید.

در پایان آموزش گام به گام آرایشگری مردانه چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش گام به گام آرایشگری مردانه هنرجویان در بخش های مختلف نظیر کوتاه کردن مو، اصلاح صورت و ریش، طراحی مدل و غیره مهارت خوبی به دست می آورند و می توانند در کار خود پیشرفت چشمگیری را پس از اتمام آموزش گام به گام آرایشگری مردانه شاهد باشند.

در انتهای پارت اول، آموزش گام به گام آرایشگری مردانه مباحث مقدماتی از قبیل کوتاه کردن موهای پسران و خردسالان، اصلاح ابرو مردانه، آموزش اصلاح صحیح صورت، آموزش انواع مدل ریش و سیبیل، آموزش کوتاه کردن موهای مردانه و غیره را هنرجویان فرا می گیرند و موجب می شود پایه کار آرایشگری را به خوبی فرا گیرند تا برای آموزش حرفه ای آرایشگری مردانه آمادگی لازم را داشته باشند.

در پارت دوم که آموزش آرایشگری حرفه ای مردانه ارائه شده هنرجویان پس از پایان این پارت از آموزش گام به گام آرایشگری مردانه می توانند مدل های معروف سال 2018 و 2019 را انجام دهند، علاوه بر این طرح روی پوست سر، مدل موی سایه دار و سایه انداختن روی پوست سر را یاد خواهند گرفت و به طور کلی می توان گفت مهارت آرایش مدل های مختلف و جدیدی را آموزش می بینند که کمک می کند مدل ها و طرح های خاسته شده مشتریان را بتوانند انجام بدهند.

اگر حتی آرایشگر حرفه ای هستید پیشنهاد می کنیم تمام پارت های آموزش گام به گام آرایشگری مردانه را ببینید، زیرا نکات و ترفندهای اساسی در حین آموزش گفته می شود و باعث می شود بتوانید مدل ها را به صورت صحیح و اصولی برای مشتری درست کنید و در نظر مشتریان کارتان حرفه ای تر به نظر برسید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021
بازارکار آموزش گام به گام آرایشگری مردانه چگونه است؟

بازارکار آموزش گام به گام آرایشگری مردانه به نسبت خوب است و اگر هنرجویان بتوانند مهارت خوبی را در این حرفه کسب کنند می توانند درآمد بالایی داشته باشند. آموزش گام به گام آرایشگری مردانه حتی کوتاه کردن و مدل زدن موی کودکان را آموزش داده و مدل های متنوعی را برای همه رنج های سنی را هنرجویان می توانند با آموزش گام به گام آرایشگری مردانه اجرا کرده و درآمد خود را افزایش دهند. مدل موی برای موهای کم پشت و مدل موی مناسب جشن عروسی در آموزش گام به گام آرایشگری مردانه ارائه شده تا طیف وسیعی از مشتریان را هنرجویان قادر باشند پوشش دهند.


سرفصل های آموزشی آرایشگری مردانه داخل این مجموعه:

آموزش گام به گام آرایشگری مردانه پارت 1

•    آرایشگری بچه ها

•    آرایشگری مردانه

•    جدیدترین مدل های آرایشگری مردانه

•    آموزش آرایش صورت داماد

آموزش گام به گام آرایشگری مردانه پارت 2

•    آموزش حرفه ای آرایشگری

•    مدل مو 2019-2018لیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش حرفه ای آرایشگری
  2. آموزش آرایشگری مردانه