حجم فایل: 14028MB نوع : قیمتی قیمت: 986,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کناف کاری

آموزش کناف کاری

یکی از موسساتی که در زمینه صنعت ساختمان حرف های زیادی برای گفتن دارد موسسه کناف می باشد. از دلایل شهرت جهانی این موسسه، فعالیت در سطح بین المللی و ویژگی های برجسته آن است. کناف که یک موسسه خانوادگی اصیل می باشد در سال 1932 توسط کناف آلمان پایه گذاری شد.

آموزش کناف کاری 1


این مجموعه عظیم در ابتدا کارخود را در منطقه سارلند آلمان آغاز کرد، اما با گذشت زمان این موسسه تولیدات خود را تنوع بخشید و در سرتاسر جهان به شهرت فراوانی دست یافت. آنچه وب سایت 118فایل در این پست برای شما کاربران گرامی گردآوری کرده، مجموعه ای است بی نظیر تحت عنوان آموزش کناف کاری که یکی ازکامل ترین و با کیفیت ترین آموزش های موجود در زمینه نحوه اجرای کناف وموارد کاربرد آن می باشد به گونه ای که حتی شما به عنوان فردی با اطلاعات محدود در زمینه صنایع ساختمانی، قادر به ساخت یا ترمیم دیوارها، سقف و کف فرسوده منزل خود، بااستفاده ازفراورده های کناف خواهید بود.


آموزش کناف کاری - آموزش کناف کاری

به جرأت می توان گفت مجموعه آموزش کناف کاری یکی از بهترین و کم نظیرترین مجموعه های موجود در زمینه آموزش کناف کاری می باشد که خرید آن شما را از هر مجموعه آموزشی دیگری بی نیاز خواهد کرد. تعدادی از فایل های آموزشی قرار داده شده در مجموعه آموزش کناف کاری به بتونه کاری پرداخته است. همانطور که می دانید بتونه درزگیر ترکیبی است از گچ مخصوص و مواد افزودنی که به صورت پودر آماده ترکیب با آب، عرضه می شود و برای درزگیری درز بین صفحات روکش دار گچی و محل پیچ ها کاربرد دارد. افراد زیادی این سوال را در ذهن دارند که آیا امکان اجرای سقف های کاذب منحنی (قوس دار) با کناف وجود دارد؟

در پاسخ باید گفت یکی از مزایای کناف، قابلیت پذیرش انواع قوس وشکستگی طبق طرح معماری مورد نظر می باشد و باید افزود بخشی از آموزش های این مجموعه نیز در این ارتباط می باشند. با خرید مجموعه آموزش کناف کاری که به زبان انگلیسی و آلمانی است، چگونگی اجرای دیوارهای عایق، اجرای سقف و نحوه صحیح ساخت دیوار با کناف را خواهید آموخت. ضمناً این مجموعه دربردارنده چندین فایل از نمونه کارهای انجام شده می باشد که طیف گسترده ای از ایده ها را در اختیار شما قرار می دهد.


آموزش کناف کاری - آموزش کناف کاری

مجموعه آموزش کناف کاری دربردارنده ویدئوهای آموزش قدم به قدم سقف کاذب کناف به طور کامل می باشد به طوری که نحوه جایگذاری تایل ها و فاصله مناسب برای جایگذاری تایل ها را خواهید آموخت. همچنین مجموعه آموزش کناف کاری چگونگی اجرای طرح روی دیوار، کناف دیوارهای پیش ساخته (آکواپنل) و نحوه اجرای نوارهای پوشش کناف را به تفضیل شرح می دهد. مجموعه آموزش کناف کاری به صورت کاملاً عملی نحوه جایگذاری پنل های کناف به منظور ساخت دیوارکناف، نحوه جایگذاری پنل ها یا اتصال دو پنل به یکدیگر را به صورت کامل آموزش می دهد.


آموزش کناف کاری 4


آموزش کناف کاری - آموزش کناف کاری

لازم به ذکر است این مجموعه آموزشی 30 ساعته، شامل دو پارت می باشد که پارت اول در بردارنده سه دی وی دی است. دی وی دی اول آموزش هایی کامل در زمینه کف سازی و پرداخت نهایی دیوارهای کناف، دی وی دی دوم به طور ویژه به آموزش دیوار و سقف کناف ودی وی دی سوم ابتدا تا انتهای اجرای سقف کناف را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. پارت دوم مجموعه آموزش کناف کاری نیز در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد. اگر علاقمند به یادگیری مرحله به مرحله اجرای سقف کاذب کناف، دیوار کناف، طرح کناف، پارتیشن بندی کناف و ده ها ترفند کاربردی دیگر پیرامون اجرای کناف هستید،هم اکنون از وب سایت 118file می توانید به صورت لینک دانلود یا دریافت دی وی دی در محل تهیه نمایید.  ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش کناف کاری سقف 2