حجم پکیج: 16055MBقیمت: 4,515,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کناف

درباره آموزش کناف

آموزش کناف با بیش از 22 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی در دو پارت "آموزش کناف کاری" و "آموزش کناف کاری سقف 2" ارائه شده است. کناف کاری در بخش های مختلف ساختمان به کار می رود که در آموزش کناف به همه این بخش ها پرداخته شده است.

بخش اول به نصب کناف، تعمیرات، رنگ آمیزی، ابزارهای اساسی کناف کاری، مواد اتصال دهنده و کارهایی که باید قبل از نصب انجام دهید پرداخته شده است. همچنین تکنیک ها و ترفندهایی را فرا خواهید گرفت که کمک می کند به صورت حرفه ای کار را بیاموزید.

 در بخش دوم آموزش کناف انواع کناف کاری سقف و دیوار، کناف کاری دکوراتیو، ضد آب و عایق حرارت کردن کناف به طور دقیق توضیح داده شده است. همچنین کناف کاری بخش های خاص ساختمان، مانند گوشه ها و هلال ها را آموزش خواهید دید.

در حال حاضر افراد بسیاری کناف کاری را در ساختمان های خود به کار می برند، زیرا کناف عایق بسیار خوبی در برابر گرما، صدا و رطوبت می باشد. تعمیرات و رنگ آمیزی از بخش های مهم آموزش کناف می باشد که به کناف کاران کمک می کند تا بتوانند علاوه بر نصب، تعمیر و رنگ کاری کناف را هم انجام دهند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش کناف برای چه کسانی مناسب است؟

برای ورود به هر شغلی نیاز به آموزش تخصصی و جامع در آن زمینه می باشد به همین دلیل به افرادی که قصد دارند در زمینه کناف کاری فعالیت خود را آغاز کنند پیشنهاد می کنیم آموزش کناف را مشاهده کنند. آموزش کناف برای کناف کاران مجرب مفید خواهد بود، زیرا طرح های منحصر به فرد و مدرنی را آموزش خواهند دید که به کارگیری این طرح های جدید و جذاب در کناف کاری موجب می شود کناف کاران بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند. آموزش کناف به ارائه نصب کناف روی دیوار، اتصال قاب فلزی، درزگیری روی دیوار، نصب و راه اندازی سقف دکوراتیو کناف با نور مخفی می پردازد. آموزش کناف به صورت جامع و کامل ارائه شده تا حتی کسانی که هیچ شناختی به این حرفه ندارند و می خواهند به عنوان یک کناف کار تازه کار، کار خود را شروع کنند مفید خواهد بود. برای حرفه ای شدن بهتر است تکنیک ها و ترفندهایی را آموزش ببینید تا بتوانید کناف کاری را به صورت اصولی و درست فرا بگیرید.


چرا آموزش کناف را فرا بگیریم؟

مزایای بالای کناف از جمله عایق صدا، گرما و رطوبت باعث شده حتی در ساختمان های تازه ساز هم از کناف استفاده کنند. علاوه بر جلوگیری از هدر رفت انرژی، تغییری زیبا در دکوراسیون خانه ایجاد می کند به همین دلیل بسیاری تمایل دارند برای تغییر در دکوراسیون محل کار یا منزل خود از کناف استفاده کنند. آموزش کناف در کنار کناف کاران خواهد بود تا بتوانند به صورت حرفه ای سقف هایی با هلال های متناوب، مربعی، دایره ای طراحی کنند. مخفی سازی نورهای سقف و ایجاد باکس های جذاب برای تلویزیون آموزش داده می شود که موجب می شود حتی کناف کاران تازه کار هم همانند افراد باتجربه بتوانند طرح های بسیار شیک و مدرنی را پیاده سازی کنند.

در پایان آموزش کناف چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش کناف خواهید توانست بخش های مختلف یک ساختمان را کناف کاری کنید. کسانی که در زمینه نصب کناف مهارت دارد پس از اتمام دوره می توانند کارهایی نظیر تعمیر و رنگ آمیزی کناف را هم انجام داده و درآمد خود را به طور قابل ملاحظه ای افزایش دهند. مهارتی که در طراحی و نصب کناف دیوار آکوستیک و نحوه ساخت سقف دکوراتیو معلق کناف به دست می آورید کمک می کند بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. آموزش کناف با معرفی بهترین ابزارها شروع می شود و به صورت گام به گام پیش می رود تا حتی کسانی که هیچ اطلاعی از این حرفه ندارند بتوانند با تماشای ویدئوها کناف کاری را فرا بگیرند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش کناف چگونه است؟

کسانی که قصد دارند حرفه ای را یاد بگیرند و وارد بازار کار شوند بهتر است آموزش کناف را همین حالا شروع کنند. اجرا کناف کاری نسبتاً سریع بوده به همین دلیل بسیاری برای تغییر در طراحی داخلی کناف را انتخاب می کنند. همین امر موجب شده تا بازار کار کناف برای فعالان این حرفه درآمدزا و پرسود باشد. علاوه بر این قابلیت ضد آب کردن و عایق حرارت کردن کناف در آموزش کناف بیان شده است تا کناف کاران بتوانند در بازار کار حضوری پررنگ داشته باشند. هر چه مهارت خود را در کناف کاری بیشتر بالا ببرید می توانید درآمد بیشتری به دست آورید که این مهارت ها بیشتر مربوط به بخش نصب، تعمیر و رنگ کاری کناف می باشد.

سرفصل های آموزشی کناف داخل این مجموعه:

آموزش کناف پارت 1

•    ابزارهای کناف کاری
•    مواد اتصال دهنده کناف کاری
•    تکنیک های کناف کاری
•    کناف کاری روی دیوار گچی
•    نصب کناف آکواپنل در کف
•    کناف کاری سقف و دیوار
•    نصب کناف در حمام
•    نصب پوشش کناف عایق حرارت
•    نصب تایل کناف دیوار عایق صدا
•    ضد آب کردن دیوارکناف
•    رنگ آمیزی کناف
•    تعمیر کنافلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش کناف کاری
  2. آموزش کناف کاری سقف 2