حجم فایل: 8591MB نوع : قیمتی قیمت: 302,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی 2

آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی

آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی، عنوان یکی دیگر از مجموعه های پرطرفدار سایت 118فایل می باشد که به طور ویژه به آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی برای کف خانه، حمام، گاراژ و کفپوش سه بعدی اپوکسی پرداخته است.

آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی 1


آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی

تماشای مجموعه آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی مراحل نصب کفپوش سه بعدی اپوکسی را به طور کامل آموزش می دهد به طوری که با مرحله انتخاب طرح مناسب شروع شده و تا مرحله پایانی که هواگیری با کاردک می باشد پیش می رود. مجموعه آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی چگونگی اجرای اپوکسی برای کف گاراژ را طی چندین ویدئو آموزشی به طور کامل آموزش می دهد. از جمله سوالاتی که همواره افراد مشغول در زمینه اپوکسی به دنبال پاسخ آن ها هستند درصد اختلاط مواد و مدت زمان مورد نیاز برای هم زدن مواد می باشد، باید افزود مجموعه آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی تمامی این موارد را پاسخ داده و به تفضیل شرح می دهد.

آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی - آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی

توجه داشته باشید که هنگام اختلاط مواد اپوکسی با یکدیگر ممکن است حباب هایی ریز توسط همزن در مواد ایجاد شود که به منظور جلوگیری از این عمل مواد باید طی سه مرحله و با فاصله زمانی 20 دقیقه با هم مخلوط شوند. به جرات می توان گفت مجموعه آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی از حیث کاربردی بودن مورد توجه افراد زیادی قرارگرفته است به گونه ای که  تنها با مشاهده تمامی فیلم های مجموعه آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی قادر به اجرای انواع کفپوش اپوکسی برای خانه، گاراژ، زیرزمین و سایر نقاط خواهید بود.

آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی

امروزه کفپوش های اپوکسی و به طور ویژه کفپوش اپوکسی سه بعدی طرفداران زیادی دارند و افراد بسیاری به دنبال یادگیری مرحله به مرحله کفپوش اپوکسی هستند از این رو مجموعه آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی، به طور اختصاصی به آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی پرداخته است. استفاده از کفپوش اپوکسی برای کف حمام و سرویس بهداشتی کاربرد زیادی دارد زیرا جلوه زیبایی به این نقاط داده و دکوراسیون داخلی را زیباتر می کند. 

آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی

از دیگر مواردی که مجموعه آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی به آن پرداخته است می توان از ابزار و وسایل مورد نیاز برای اجرای اپوکسی نام برد به عنوان مثال برای اجرای اپوکسی به کفش خاصی نیاز است. همچنین همزن دستی، کاردک شانه ای و غلطک حباب گیر از دیگر ابزار ضروری به منظور اجرای هرچه بهتر کفپوش اپوکسی می باشند.

آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی

آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی 1


اگر علاقمند به یادگیری هرچه بهتر اجرای کفپوش اپوکسی به منظور فعالیت در این زمینه هستید مجموعه آموزش اجرای کفپوش اپوکسی که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.

سرفصل های این مجموعه آموزشی به صورت زیر است:

- اپوکسی روی کابینت و کانتر آشپزخانه

- کفپوش سه بعدی اپوکسی

- نمونه کار و کفش اپوکسی

- پوشش اپوکسی برای کف
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش اجرای کفپوش اپوکسی