حجم فایل: 27136MB نوع : قیمتی قیمت: 3,816,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کشت صیفی جات هیدروپونیک

درباره آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک

آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک با بیش از 22 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت‌الفظی نحوه کشت انواع صیفی‌جات از قبیل گوجه‌فرنگی، خیار، فلفل، کاهو و کلم ارائه شده تا علاقمندان بتوانند با روشی نوین، صیفی‌جات متنوعی را تولید کنند. آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک شرایط نور، شرایط آب، اصول پرورش انواع صیفی‌جات، نکات بهداشتی و بیماری‌ها را به طور جامع  و گام به گام آموزش می‌دهد. همان طور که می‌دانید هیدروپونیک مکانیزمی است که بر پایه آب طراحی شده و ریشه در تماس با جریان آب قرار می‌گیرد، از این رو می‌توانید با اضافه کردن کود مناسب برای رشد به مخزن آب همه محصولات را به طور همزمان کود دهید و محصولی باکیفیت را تولید و به بازار عرضه کنید. در بخش شرایط آب آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک موضوعاتی از قبیل کودهای مناسب برای پرورش، راهنمای استفاده از کودها، طریقه مخلوط کردن کودها، راهنمای ساده آماده سازی آب، راهنمای زمان تعویض آب، آماده سازی آب مناسب، نکاتی در مورد منبع مواد غذایی و غیره آموزش داده می‌شود. توجه داشته باشید که آب مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش در کشت صیفی‌جات هیدروپونیک به شمار می‌رود. بعد از آب، نور دومین عامل در رشد صیفی‌جات است که شرایط خاص خود را دارد، به همین دلیل آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک راهنمایی‌هایی در خصوص انتخاب لامپ رشد توضیح می‌دهد، همچنین لامپ های که برای رشد صیفی‌جات مناسب نیستید و فاصله مناسب هر لامپ رشد را به طور دقیق بیان می‌کند تا با تنظیم نور متناسب با نوع صیفی‌جاتی چون گوجه‌فرنگی، خیار، فلفل، کاهو و کلم بتوانید بهره‌وری خوبی را تجربه کنید. نکات بهداشتی و شناخت بیماری‌ها آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک کمک می‌کند بتوانید با شناخت بیماری‌ها از گسترش آن جلوگیری کنید و محیط مناسب برای صیفی‌جات فراهم کنید. صیفی‌جاتی مانند گوجه‌فرنگی، خیار، فلفل، کاهو و کلم اصول پرورش خاص خود را دارند که در آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک صفر تا صد اصول پرورش پرداخته شده است. آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک ارائه شده توسط 118 فایل را می‌توانید به صورت لینک دانلود یا دی‌وی‌دی درب محل دریافت کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک برای دو گروه از افراد لازم و ضروری است. یک دسته شامل کسانی می‌شود که به روش‌های سنتی صیفی‌جات را پرورش می‌دهند و دسته دیگر شامل کسانی است که با روش هیدروپونیک آشنا هستند و به دنبال اصول کشت صیفی‌جات هیدروپونیک هستند. آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک مراحل کشت صیفی‌جاتی نظیر گوجه‌فرنگی، خیار، فلفل، کاهو و کلم که در بازار ایران بسیار پرطرفدار است را آموزش می‌دهد تا گلخانه داران و علاقمندان بتوانند با روشی نوین و کم هزینه محصولات بیشتر و با کیفیتی را پرورش دهند. آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک حتی برای کسانی که هیچ شناخت و دانشی در زمینه کشت به روش هیدروپونیک ندارند هم مناسب است و می‌توانند صفر تا صد مراحل کشت و پرورش را در این مجموعه فرابگیرند.


چرا آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک را فرا بگیریم؟

 آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک به یک روش کاملاً مکانیزه پرداخته است. گلخانه داران و علاقمندان به پرورش گیاهان و محصولات کشاورزی مانند صیفی‌جات می‌توانند با آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک در کمترین زمان بیشترین محصول را برداشت کنند و درآمد خود را به طور چشم‌گیری افرایش دهند. تنظیم مواد غذایی مورد نیاز هر گیاه و تنظیم PH مناسب برای پرورش صیفی‌جات دلایل دیگری است برا این که توصیه می‌کنیم آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک را مشاهده کنید. همان طور که می‌دانید در روش روش‌های سنتی کشت و پرورش صیفی‌جات نمی‌توان به راحتی و به طور دقیق مواد غذایی و PH را تنظیم کرد.

در پایان آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک علاقمندان و گلخانه‌داران می‌توانند با شناخت شرایط آب مانند راهنمای ساده آماده سازی آب، راهنمای زمان تعویض آب، آماده سازی آب مناسب، نکاتی در مورد منبع مواد غذایی و غیره کود و مواد معدنی را در اختیار گیاه قرار دهند. همچنین با شناخت شرایط نور از قبیل لامپ مناسب، فاصله هر لامپ، میزان نور و غیره محیطی مناسب برای پرورش صیفی‌جات را فراهم کنند. آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک مراحل کشت و شناخت بهترین بذر را آموزش داده تا بتوانید علاوه بر تولیدات بیشتر محصولی با کیفیت را به بازار عرضه کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک چگونه است؟

آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک یکی از مجموعه‌های ممتاز 118 فایل در حوزه کشاورزی است که برای شروع کشت و پرورش صیفی‌جاتی مانند گوجه‌فرنگی، خیار، فلفل، کاهو و کلم بهترین گزینه برای علاقمندان می‌باشد. برای ورود به بازار صیفی‌جات باید ابتدا اصول پرورش و کشت را با کمک آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک فرا بگیرید سپس با توجه به شرایط گلخانه و بدون در نظر گرفتن فصل اقدام به کشت با روش هیدروپونیک کنید. کشت صیفی‌جات هیدروپونیک یک روش عالی برای کسب درآمد است به طوری که در هر برداشت می‌توانید بیش از 12 میلیون تومان درآمد داشته باشید. توجه داشته باشید که هر دوره کشت صیفی‌جات هیدروپونیک بسته به نوع صیفی‌جات بین یک ماه تا سه ماه طول می‌کشید.

سرفصل‌های آموزش کشت صیفی‌جات هیدروپونیک در داخل این مجموعه:

•    شرایط آب مناسب برای پرورش گوجه‌فرنگی
•    شرایط نوری در پرورش گوجه‌فرنگی
•    نکات بهداشتی و بیماری‌ها گوجه‌فرنگی
•    اصول پرورش گوجه‌فرنگی خیار
•    شرایط آب مناسب برای پرورش خیار
•    شرایط نوری در پرورش خیار
•    نکات بهداشتی و بیماری‌ها خیار
•    اصول پرورش خیار
•    شرایط آب مناسب برای پرورش فلفل
•    شرایط نوری در پرورش فلفل
•    نکات بهداشتی و بیماری‌ها فلفل
•    اصول پرورش فلفل
•    شرایط آب مناسب برای پرورش کاهو
•    شرایط نوری در پرورش کاهو
•    نکات بهداشتی و بیماری‌ها کاهو
•    اصول پرورش کاهو
•    شرایط آب مناسب برای پرورش کلم
•    شرایط نوری در پرورش کلم
•    نکات بهداشتی و بیماری‌ها کلم
•    اصول پرورش کلممشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه