حجم فایل: 897MB نوع : حجمی قیمت: 10,512 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام

آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام

آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام که محصول مجموعه Skillshare می باشد چگونگی کار با محتوای اینستاگرام و ویژگی های متفاوت این شبکه اجتماعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. مدرس مجموعه آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام آقای Sean می باشد که تنها در 9 ماه تعداد فالوئرهایش را به 25000 نفر افزایش داده است. وی که عضو یکی از بزرگترین اجتماعات کشور تایلند می باشد، مدتی است در زمینه کشف الگوریتم های پیچیده اینستاگرام فعالیت می کند.


آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام - آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام

با تماشای مجموعه آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام فرا خواهید گرفت که چگونه یک تم ثابت بسازید، محتوای خوبی را با دیگران به اشتراک بگذارید و به آسان ترین شیوه ممکن تصاویرتان را ویرایش کنید. تفاوتی ندارد اگر مدت هاست با اینستاگرام کار می کنید یا برای اولین بار وارد این شبکه اجتماعی شده اید، مجموعه آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام برای شما کاربردی خواهد بود. مدت هاست که اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی شناخته شده و همه روزه افراد بسیاری وقایع زندگی شخصی شان را به صورت عکس و Caption در این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارند.

آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام - آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام

در این میان افرادی با تعداد فالوئر بالای 10 هزار نفر به عنوان اینفلوئنسر شناخته شده و افراد تاثیرگذار در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند. باتوجه به اینکه کاربران زیادی اینفلوئنسرها را دنبال می کنند بنابراین این افراد تاثیر گذاری ریادی روی مخاطبان شبکه های اجتماعی دارند.

آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام

Influencer Marketing یا همان بازاریابی دهان به دهان با ورود شبکه های اجتماعی وارد فضای جدیدی شد. در این روش از بازاریابی افراد تاثیرگذار (Influencer) در رابطه با برند، محصول یا خدماتی با کاربران دنبال کنندشان صحبت کرده و در واقع به تبلیغ می پردازند. به دنبال تاثیری که اینفلوئنسرها روی مخاطبان دارند، در تصمیم گیری و متمایل شدن مخاطبان به سمت این برندها نقش بسزایی خواهند داشت.

با تماشای مجموعه آموزش کسب درآمد و کار با اینستاگرام علاوه بر یادگیری نحوه کار با اینستاگرام، فراخواهید گرفت که چگونه به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید و از این راه به کسب درآمد بپردازید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه