حجم فایل: 10342MB نوع : قیمتی قیمت: 484,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کراتینه کردن مو

آموزش کراتینه کردن مو

آموزش کراتینه کردن مو یکی از محبوب ترین مجموعه ها در زمینه مو و زیبایی بوده که به زبان انگلیسی توسط وب سایت 118فایل در اختیار شما کاربران محترم قرار گرفته است. از آنجایی که امروزه، عدم وقت کافی برای صاف کردن موها یکی از دغدغه های بانوان' >بانوان محسوب می گردد، ما برآن شدیم تا مجموعه پرطرفدار آموزش کراتینه کردن مو را به منظور حل این مشکل و ارائه راهکارهایی برای آن، گردآوری نماییم. لازم به ذکر است که کراتین، علاوه بر صاف کردن موها موجب تقویت آنان نیز می گردد. از اینرو با انجام اینکار از موهایی صاف و درخشان برخوردار خواهید بود.


آموزش کراتینه کردن مو

 

آموزش کراتینه کردن مو

در مجموعه آموزش کراتینه کردن مو که حاوی زیرنویس تحت الفظی است، به شما نحوه صحیح انجام کراتین جهت احیا و صاف کردن مو به صورت مرحله به مرحله آموزش داده می شود. هم چنین این مجموعه با ذکر نکاتی درباره کراتین و مراقبت های بعد از آن، در انجام صحیح این عمل و داشتن موهایی زیبا و سالم به شما کمک فراوانی می نماید. این مجموعه جامع را می توانید هم اکنون از وب سایت 118file خریداری نموده و به صورت لینک داتلود یا دی وی دی در محل دریافت نمایید. 

آموزش کراتینه کردن مو - آموزش کراتینه کردن مو

یکی دیگر از موارد پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش کراتینه کردن مو، چگونگی ترمیم موهای آسیب دیده می باشد. در این بخش شما با چندین راهکار برای ترمیم موهای رنگ شده و یا دکلره آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که شما به واسطه این بخش از مجموعه آموزش کراتینه کردن مو، نحوه ساختن چندین ماسک خانگی برای ترمیم موها و محافظت از آنان را به صورت گام به گام فرا خواهید گرفت. 

آموزش کراتینه کردن مو - آموزش کراتینه کردن مو

مراقبت از موها و نحوه صاف کردن آن ها با مواد طبیعی و به صورت خانگی از دیگر موارد پوشش داده شده در مجموعه آموزش کراتینه کردن مو به شمار می رود. در این بخش، شما نحوه ایجاد چند نوع ماسک و کرم موی طبیعی و خانگی به منظور مراقبت از موها و نیز صاف کردن آنان را یاد خواهید گرفت. باید افزود که مجموعه آموزش کراتینه کردن مو در قالب این بخش، به شما چندین ترفند برای مراقبت از موهایتان و داشتن موهایی براق و زیبا را آموزش می دهد.


آموزش کراتینه کردن مو

 

آموزش کراتینه کردن مو

از دیگر موارد پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش کراتینه کردن مو می توان به طریقه صاف کردن موها به روش المنت اشاره نمود. باید افزود که مواد اصلی سازنده المنت مو، مواد معدنی بوده که علاوه بر صاف کردن موها موجب احیا موهای آسیب دیده نیز می گردد. در این روش برخلاف کراتین، محدودیتی برای شستشوی موها پس از انجام آن وجود ندارد. به این معنی که شستشوی موها بلافاصله پس از المنت کردن آنان بلامانع است. یکی دیگر از روش ها برای صاف و براق کردن موها، ریباندینگ می باشد. از اینرو مجموعه آموزش کراتینه کردن مو درباره نحوه صحیح انجام ریباندینگ موها به صورت مرحله به مرحله توضیحات جامعی را ارائه نموده است. 

آموزش کراتینه کردن مو 

اگر می خواهید موهایتان شاداب تر و زیباتر به نظر برسند، به شما پیشنهاد میکنیم که با خرید مجموعه آموزش کراتینه کردن مو و مشاهده و انجام موارد ذکر شده در بخش اسپا مو، تغییرات موهای خود را در مدت زمانی مشخص مشاهده نمایید. باید افزود که تمامی روش های ذکر شده در این بخش به صورت طبیعی بوده و به راحتی قادر به انجام آن در منزل خواهید بود. یکی دیگر از روش ها برای لخت و براق کردن موها بدون آسیب رساندن به آنان، بوتاکس مو می باشد که مجموعه آموزش کراتینه کردن مو به توضیح کامل نحوه انجام این روش بر روی موها می پردازد.


آموزش کراتینه کردن مو

 

آموزش کراتینه کردن مو

سرفصل های پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش کراتینه کردن مو به شرح زیر می باشند:

-ترمیم موهای آسیب دیده

-مراقبت از موها

-اسپا مو

-کراتینه کردن مو

-نکاتی درباره کراتین

-ریباندینگ مو

-المنت مو

-بوتاکس مو
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه