حجم فایل: 10957MB نوع : قیمتی قیمت: 1,540,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کاور خودرو

درباره آموزش کاور خودرو

آموزش کاور خودرو با بیش از 15 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی به صورت گام‌به‌گام مراحل نصب و اجرا کاور خودرو را ارائه می‌دهد. شناخت طیف رنگی و کاور مناسب برای هر نوع خودرو موجب می‌شود، کسانی که آموزش کاور خودرو را مشاهده می‌کنند بتوانند بهترین کاور را متناسب با نوع ماشینی که قرار است کاور شود، به راحتی مطابق با سلیقه مشتری خود انتخاب کنند، اما کدام برند برای کاور خودرو مناسب است؟ بررسی و معرفی برندهای مختلف و شناسایی کاور اصل از تقلبی برای خرید با کیفیت‌ترین کاور، در ابتدای آموزش کاور خودرو قرار گرفته تا بتوانید در میان کاورهای متنوع موجود در بازار مرغوب ترین نوع را خریداری کنید. همان طور که می‌دانید برای نصب کاور خودرو نیاز به یک سری ابزارآلات مخصوص بوده که در آموزش کاور خودرو سعی شده ابزارها و وسایل مورد ‌نیاز به همراه نحوه استفاده از آن‌ها مانند نحوه استفاده از سشوار به طور جامع توضیح داده ‌شود. اولین گام برای شروع کاور خودرو تمیز کردن و آماده سازی سطح بدنه خودرو می‌باشد که پس از تماشای ویدئوهای مربوطه قادر خواهید بود ماشین مورد نظر را برای اجرای کاور آماده کنید، حال زمان فراگیری کاور کردن خودرو رسیده، اما قبل از آغاز آموزش کاور خودرو بهتر است اصول اولیه نصب کاورخودرو، روند نصب کاورخودرو، اندازه گیری قبل از نصب و آموزش برش کاور را یاد گرفته تا در حین نصب کاور با مشکل مواجه نشوید. مراحل نصب آموزش کاور خودرو از سپر، آینه بغل، کاپوت و گوشه ها  شروع می شود، سپس تمام بخش‌های ماشین به صورت گام‌به‌گام در ویدئوهای مجزا آموزش داده شده، تا بتوانید از صفر تا صد کاورکردن خودرو را به خوبی یاد بگیرید. آموزش کاور خودرو به بررسی خطوط چسب در زمان نصب کاور خودرو و دلایل بلندشدن کاورخودرو از گوشه‌ها و لبه‌ها پرداخته تا بتوانید ایراداتی که پس از نصب بروز می‌کند را رفع کنید، همچنین در انتهای آموزش کاور خودرو، نصب کاور بادی فِنس (bodyfence) نیز به طور کامل بیان می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش کاور خودرو برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش کاور خودرو برای بسیاری از تعمیرکاران و کسانی که جویای یک شغل فنی با درآمد بالا هستند مناسب بوده و با کمک نکات و تکنیک های آموزش کاور خودرو می‌توانند مراحل نصب و اجرای کاور خودرو را به صورت اصولی و همانند یک فرد مجرب انجام دهند. ویژگی های منحصربه‌ فردی مانند محافظت از بدنه خودرو، شست‌وشوی آسان خودرو پس از کاور کردن و غیره سبب شده بیشتر مردم تمایل به نصب کاور بر روی خودروی خود داشته باشند، از این رو با آموزش کاور خودرو از کاورکاران حرفه ای گرفته تا افراد تازه کار قادر خواهند بود بدون توجه به نوع ماشین کاور خودرو را نصب کنند، زیرا آموزش کاور خودرو به طور دقیق همه نکات مهم و اصول نصب را توضیح داده تا تعمیرکاران مشکلی در کاور کردن خودروهای مختلف نداشته باشند.


چرا آموزش کاور خودرو فرا بگیریم؟

هر تعمیرکاری قطعاً کم و بیش با مشتریانی که قصد کاورکردن خودروی خود را داشته‌اند رو به رو شده‌ است، برای آن‌که تعمیرکاران بتوانند تمام نیاز‌های مربوط به کاورکردن خودرو مشتریان‌شان را پاسخگو باشند، بهتر است آموزش کاور خودرو را تهیه کرده تا هم خدمات بیشتری را به مشتریان‌شان ارائه دهند و هم درآمد بیشتری به دست‌ آورند. بهتر است کاورکاران، آموزش کاور خودرو را مشاهده کنند؛ زیرا حفاظت خودرو یکی از دلایل مهم نصب کاور است که می‌توانند به مشتریان خود که برای تعمیر خودرو به آن‌ها مراجعه می کنند، پیشنهاد دهند. هرآنچه که در این قسمت بیان شد تنها بخشی از دلایل فراگیری آموزش کاور خودرو می باشد.

در پایان آموزش کاور خودرو چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش کاور خودرو هنرآموزان قادرند کاور اصل را از تقلبی تشخیص داده و همچنین با توجه به طیف رنگی موجود کاور مناسب خودرو را به مشتریان‌شان پیشنهاد دهند. هنرآموزان با کمک آموزش کاور خودرو مهارت بالایی در زیرسازی خودرو، از قبیل تمیز کردن و آماده سازی سطح بدنه خودرو کسب می‌کنند، همچنین نصب کاور بخش های مختلف بدنه خودرو نظیر سپر، آینه بغل، کاپوت و غیره را به صورت اصولی و درست انجام خواهند داد. ترفندها و تکنیک هایی که در حین آموزش کاور خودرو گفته می‌شود موجب می‌شود هنرآموزان در هنگام نصب کاور خودرو به‌ مشکل برخورد نکنند. به طورکلی می‌توان گفت در پایان آموزش کاور خودرو هنرآموزان صفر تا صد کاور انواع ماشین را فرا می‌گیرند. حتی افراد تازه کار هم با تماشای ویدئوهای آموزش کاور خودرو می توانند همانند یک فرد مجرب کاور کردن ماشین را انجام دهند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار آموزش کاور خودرو چگونه است؟

ورود به بازارکار با آموزش کاور خودرو چقدر امکان پذیر است و آیا می‌توان درآمد خوبی به‌دست آورد؟ این سوالات و دیگر سوالات مرتبط به شروع به کار از سوال های پر تکراری است که برای بیشتر هنرآموزان پیش می‌آید. باید گفت به دلیل مزایای بسیار کاور خودرو و افزایش تولیدات ماشین‌های مختلف ورود به این حرفه می تواند درآمد خوبی را برای شما رقم بزند. با آموزش کاور خودرو می‌توانید ماهیانه درآمدی بیش از ده میلیون داشته باشید، همچنین با توجه به خودروهای لوکس و کاورهای متنوع و گران‌قیمت موجود در بازار ممکن است درآمدی بیش از آنچه که گفته شد را به دست آورید. برای رسیدن به درآمد بیشتر باید ویدئوهای آموزش کاور خودرو را با دقت مشاهده کنید و پس از آموزش، تمرین و تکرار را فراموش نکنید، تا علاوه بر این که مهارت لازم را کسب کرده اید، بتوانید تمرکز و دقت خود را افزایش دهید تا کاور کردن خودرو را به خوبی انجام دهید. آموزش کاور خودرو اطلاعات جامع و کاملی را به زبان ساده ارائه می‌دهد که برای ورود به بازارکار نیاز به مجموعه آموزشی دیگری نداشته باشید.


سرفصل های آموزشی کاور خودرو

•    آشنایی با انواع طیف رنگی کاور خودرو
•    ابزار و وسایل موردنیاز
•    آماده سازی محل نصب قبل از کاور نمودن
•    نصب کاور خودرو
•    bodyfence نصب کاور خودرومشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. پولیش خودرو | آموزش دیتیلینگ و سرامیک خودرو