حجم فایل: 397MB نوع : حجمی قیمت: 4,652 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کامل SQL از پایه

آموزش کامل SQL از پایه

آموزش کامل SQL از پایه درباره تمامی مباحث مربوط به SQL و نحوه طراحی یک پایگاه داده My-SQL از ابتدا تا انتها توضیحات جامعی را ارائه می نماید. این مجموعه، شامل 4 بخش بوده که بخش نخست آن به معرفی کامل مجموعه و مباحث مطرح شده، اختصاص داده شده است. در بخش دوم مجموعه آموزش کامل SQL از پایه، شما با زبان ساختار یافته query آشنا خواهید شد. هم چنین درباره قابلیت های پردازش، اطلاعات جامعی را کسب خواهید کرد. از دیگر موارد پوشش داده شده توسط بخش دوم مجموعه آموزش کامل SQL از پایه، می توان به پردازش SQL اشاره نمود. لازم به ذکر است که شما به واسطه این بخش با DDL، DML و DCL آشنا شده و راجع به انواع داده و نیز مفهوم تاریخ و زمان اطلاعات جامعی را کسب خواهید کرد.


آموزش کامل SQL از پایه - آموزش کامل SQL از پایه

بخش سوم مجموعه آموزش کامل SQL از پایه، به توضیح دستورات اختصاص داده شده است. از اینرو شما در این بخش با دستور CREAT TABLE آشنا خواهید شد. هم چنین در مورد محدودیت های مختلف و دستور SELECT اطلاعاتی را به دست خواهید آورد. باید افزود که شما به واسطه این بخش از دوره آموزش کامل SQL از پایه، نحوه حذف اطلاعات زائد با استفاده از کلید واژه DISTINCT را به صورت کامل فرا خواهید گرفت. 

آموزش کامل SQL از پایه - آموزش کامل SQL از پایه

در بخش سوم از مجموعه آموزش کامل SQL از پایه، شما با نحوه انتخاب تمامی ردیف ها با استفاده از کلید واژه ALL و نیز انتخاب ردیف هایی خاص با شرط where آشنا خواهید شد. یکی دیگر از مباحث پوشش داده شده توسط بخش دوم مجموعه آموزش کامل SQL از پایه، توضیح عملگرها و شرط ORDER BY می باشد. لازم به ذکر است که شما در این بخش راجع به عملکرد شرط GROUP BY نیز اطلاعاتی را کسب خواهید نمود. توضیح راجع به شرایط در گروه ها، از دیگر مباحث پوشش داده شده توسط این بخش از مجموعه آموزش کامل SQL از پایه به شمار می رود.


آموزش کامل SQL از پایه

بخش چهارم یا نهایی مجموعه آموزش کامل SQL از پایه، درباره دستورات DDL و جملات در SQL توضیحات جامعی را در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد. از اینرو شما در این بخش راجع به ادامه مباحث مربوط به چگونگی طراحی پایگاه داده My-SQL اطلاعاتی را به دست خواهید آورد. باید افزود که شما در این بخش از مجموعه آموزش کامل SQL از پایه، نحوه ایجاد جدول در پایگاه داده با استفاده از جملات SQL را به صورت جامع یاد خواهید گرفت. 
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه