حجم فایل: 453MB نوع : حجمی قیمت: 5,309 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کامل و تحلیل فنی ارز دیجیتال دش

آموزش کامل و تحلیل فنی ارز دیجیتال دش

دش یک ارز دیجیتال یا رمزنگاری شده با محوریت حریم خصوصی است که در ابتدا با نام Darkcoin و XCoin شناخته میشد و اکنون به آن Dash میگویند که در تاریخ 18 ژانویه 2014 به بازار آمد. شما در پکیج آموزشی تحلیل فنی ارز دیجیتال دش با امکانات و ویژگی های ارز دیجیتال دش آشنا خواهید شد. دش ارزی است که به صورت اوپن سورس، مبتنی بر فناوری بلاک چین و ویژگی هایی مشابه با بیت کویین را ارائه میدهد. دش نسبت به بیت کویین مزیت هایی مانند انجام سریع تراکنش ها و مدیریت غیر متمرکز کاملا خصوصی را دارد.


آموزش کامل و تحلیل فنی ارز دیجیتال دش - آموزش کامل و تحلیل فنی ارز دیجیتال دش

دش معاملات و جابه جایی ارز را به صورت خصوصی و خودگردان انجام میدهد و این قابلیت از دش یک سیستم حکومتی با بودجه بندی غیر متمرکز یا یک سازمان مستقل ساخته که افراد و شرکت های زیادی را به سمت خود جذب کرده است. شما با استفاده از آموزش کامل و تحلیل فنی ارز دیجیتال دش میتوانید با سرعت بسیار بالا و کمتر از 30 ثانیه تمامی تراکنش ها ومعاملات خود را بدون واسطه انجام دهید.

آموزش کامل و تحلیل فنی ارز دیجیتال دش - آموزش کامل و تحلیل فنی ارز دیجیتال دش

طبق یک تحقیق به عمل آمده در ماه ژوئن 2017، حجم معاملات روزانه دش تقریبا 100 میلیون دلار در طول روز بوده و سرمایه ی بازار دش بیش از 4.8 میلیارد دلار است که این ویژگی دش را به فعالترین انجمن آلت کوین تبدیل کرده. دوره آموزشی ارز دیجیتال دش مواردی را برای آشنایی شما با ویژگی ها و امکانات دش بازگو میکند از جمله: معرفی دش، رمزنگاری چیست، بررسی اجمالی، مشخصات فنی دش ، چرا دش افزایش می یابد، کیف پول دش، کاوش دش، نحوه خرید یا فروش دش و ...


آموزش کامل و تحلیل فنی ارز دیجیتال دش

سرفصل های آموزشی این پکیج عبارتند از:

-Introduction

-What is Cryptocurrency

-Dash Overview

-Dash Faucets

-Dash Technical Details

-Why is Dash Rising

-Dash Wallets

-Dash Mining

-How to Buy or Sell Dash

-Dash on Charts

-Bonus Lectures

-Bonus Lectures - Old Lectures
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه