حجم فایل: 6430MB نوع : حجمی قیمت: 75,352 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کامل هک اخلاقی

آموزش کامل هک اخلاقی

آموزش کامل هک اخلاقی یکی از پر کاربردترین و جامع ترین آموزش ها جهت حفظ امنیت اطلاعات شما به شمار می رود. این دوره به شما در تسلط کامل بر هک به صورت اخلاقی کمک فراوانی می نماید. در ابتدای این دوره به شما نحوه راه اندازی یک محیط مجازی برای انجام تست نفوذ آموزش داده می شود. سپس طریقه دانلود و نصب Metasploitable 2 را یاد خواهید گرفت. هم چنین شما برای انجام تست نفوذ به نصب یک ماشین مجازی نیاز خواهید داشت که در دوره آموزش کامل هک اخلاقی مراحل نصب VMware به صورت کامل توضیح داده می شود. نحوه نصب کالی لینوکس بر روی این ماشین مجازی نیز از دیگر آموزش های اولیه در دوره آموزش کامل هک اخلاقی به شمار می رود.


 

آموزش کامل هک اخلاقی

از دیگر موارد پوشش داده شده توسط دوره آموزش کامل هک اخلاقی می توان به راه اندازی Proxychains و Anonsurf در کالی لینوکس برای ناشناس ماندن اشاره نمود. دوره آموزش کامل هک اخلاقی درباره دستورات پایه ترمینال در کالی لینوکس اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد. هم چنین این دوره در مورد مدل OSI توضیحات جامعی را ارائه می نماید. باید افزود که شما از طریق دوره آموزش کامل هک اخلاقی اطلاعاتی را از لایه شبکه و انتقال کسب خواهید نمود. 

آموزش کامل هک اخلاقی - آموزش کامل هک اخلاقی

بخشی از دوره آموزش کامل هک اخلاقی به توضیح مباحث مربوط به جمع آوری اطلاعات یا Information Gathering اختصاص داده شده است. از اینرو در این بخش شما با نحوه نصب Nmap بر روی ویندوز و لینوکس آشنا خواهید شد. هم چنین چگونگی نصب Zenmap را بر روی لینوکس یاد خواهید گرفت. در دوره آموزش کامل هک اخلاقی شما طریقه اسکن یک یا چند هدف را به صورت مرحله به مرحله آموزش خواهید دید.

آموزش کامل هک اخلاقی - آموزش کامل هک اخلاقی 

اسکن تهاجمی یکی دیگر از مباحث پوشش داده شده در دوره آموزش کامل هک اخلاقی به شمار می رود. هم چنین این دوره نحوه کار با Metasploit را به صورت کامل آموزش می دهد. دوره آموزش کامل هک اخلاقی درباره طریقه هک وب سرور اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار خواهد داد. باید افزود که شما به واسطه این دوره آموزشی جامع، چگونگی انجام حملات بی سیم و با سیم را یاد خواهید گرفت. از جمله این حملات می توان به DDoS اشاره نمود.


آموزش کامل هک اخلاقی

دوره آموزش کامل هک اخلاقی به شما چگونگی استفاده از Wireshark را به صورت مرحله به مرحله آموزش می دهد. لازم به ذکر بوده که این مجموعه آموزشی توضیحاتی را به نحوه کار با ابزار دسترسی از راه دور (RAT) اختصاص داده است. باید افزود که نحوه شناسایی Rootkit ها در کالی لینوکس از دیگر موارد پوشش داده شده توسط دوره آموزش کامل هک اخلاقی به شمار می رود.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. بازی فوق العاده زیبای Metal Gear Solid: Integral
  2. مستند موجودات بیگانه باستانی---Ancient-Aliens-The-Evidence
  3. مستند آفریقای وحشی
  4. مجله PlayStation Magazine Official August 2012
  5. مستند اسرار شمشیر وایکینگها
  6. مستند ایستگاه فضایی آمریکا
  7. مستند اسرار مرده - Secrets Of The Dead
  8. بازی شیطان هم می گرید- Devil May Cry 4
  9. آموزش OpenGL In Depth