حجم فایل: 3174MB نوع : حجمی قیمت: 74,391 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3

آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3

آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3، هر آنچه را که باید درباره این زبان برنامه نویسی بدانید را به صورت کامل پوشش می دهد. این مجموعه شامل بخش های متعددی بوده که آموزش های آن از سطح مقدماتی تا پیشرفته تقسیم بندی شده است. بخش های ابتدایی مجموعه آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3 شما به معرفی برنامه نویسی با پایتون و به طورکلی اساس برنامه نویسی می پردازد. از اینرو شما به واسطه توضیحات ارائه شده در این بخش ها با نحوه نصب و راه اندازی ابزارهای مورد نیاز آشنا شده و راجع به متغیرها، انواع رشته ها و اعداد، عملگرهای بولین، آرایه ها و توابع و بسیاری مباحث دیگر در برنامه نویسی به صورت ابتدایی اطلاعاتی را کسب خواهید نمود. 

آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3 - آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3

یکی از بخش های مجموعه آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3 به توضیح پیشرفته مفاهیم پایتون اختصاص داده شده است. در این بخش، شما با خط راهنمای PEP آشنا شده و درباره نحوه استفاده از Break و Continue در حلقه ها اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. لازم به ذکر بوده که این بخش از مجموعه آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3 راجع به اشیاء، کلاس ها و متغیرهای نمونه نیز توضیحاتی را ارائه می نماید. از دیگر مباحث پوشش داده شده توسط این بخش، می توان به نحوه افزودن کامنت به کدنویسی خود و وارد کردن ماژول هایی از مسیرهای نسبی اشاره کرد.

آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3 - آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3

یکی از نکات برجسته مجموعه آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3، ارائه آموزش همراه با انجام چندین پروژه به منظوردرک بیشتر مفاهیم توسط کاربر می باشد. بدین منظوردراین مجموعه، شما با نحوه ایجاد 9 پروژه که براساس سطوح مقدماتی تا پیشرفته شماره گذاری شده اند، آشنا خواهید شد. از اینرو شما در پروژه اول که بیانگر سطح مقدماتی از برنامه نویسی پایتون می باشد، نحوه ایجاد یک اسکریپت نبرد RPG را به صورت کامل یاد خواهید گرفت. 

آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3

دو بخش از مجموعه آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3 به توضیح منابع اضافی پایتون و ماژول های ضروری آن اختصاص داده شده است. شما در این بخش ها با JSON و Request آشنا شده، هم چنین درباره متدهای GET و POST متغیرها اطلاعات جامعی را به دست خواهید آورد. از دیگر پروژه های این مجموعه می توان به Web Scraper، شروع کار با PyMongo، چارچوب Django Web، مرورگر وب PyQt و تجسم داده و ... اشاره نمود. لازم به ذکر بوده که پروژه نهایی مجموعه آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته پایتون 3 درباره نحوه تشخیص گفتار و هوش مصنوعی اطلاعات جامعی را ارائه می کند.

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش آنالیز داده ها با پایتون
  2. دوره آموزشی طراحی برنامه های کامپیوتری