حجم فایل: 8386MB نوع : حجمی قیمت: 98,273 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018

آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018

آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018، با ارائه چندین سرفصل مهم به توضیح کامل ویژگی های کاربردی و جدید این نرم افزار محبوب می پردازد. این سرفصل های مهم شامل آموزش مفاهیم پایه، عکاسی، طراحی و اصول نرم افزار فتوشاپ سی سی 2018 می باشند.


 آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018

 

آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018

در بخش مفاهیم پایه شما با نحوه افتتاح اسناد در فتوشاپ و باز کردن فایل ها از نرم افزارهای Bridge و Lightroom آشنا خواهید شد. هم چنین دوره آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 در قالب این بخش به شما چگونگی کار با چندین سند را به صورت گام به گام آموزش می دهد. یکی دیگر از مباحث توضیح داده شده در این بخش نحوه سفارشی سازی رابط فتوشاپ می باشد. شما از طریق دوره آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 درباره نحوه انتخاب حالت های رنگ و فضای آن نیز اطلاعاتی کسب خواهید نمود. این دوره به شما چگونگی اعمال فیلترها و هم چنین استفاده از فیلترهای غیر مخرب به صورت کامل توضیح داده شده است.

آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 - آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018

در قسمت مربوط به عکاسی، شما با تکنیک های مربوط به رنگ آمیزی و استفاده از جداول رنگ آشنا خواهید شد. دوره آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 در قالب این بخش جذاب به شما نحوه ترکیب تصاویر متعدد را آموزش می دهد. شما از طریق این دوره قادر به ایجاد یک پانوراما در نرم افزار محبوب فتوشاپ خواهید بود. از دیگر مباحث آموزش داده شده در قسمت دوم دوره آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 می توان به توضیح نحوه به اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی اشاره نمود.


 آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018

آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 - آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018

بخش سوم یا طراحی به نحوه کار با اشیاء هوشمند می پردازد. شما با مشاهده ویدئوهای این بخش از دوره آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 با انواع فیلترهای ضروری برای طراحان آشنایی پیدا خواهید کرد. باید افزود که این دوره به شما نحوه کار با شکل و پر کردن لایه ها را نیز آموزش می دهد. از دیگر مباحث پوشش داده شده در این بخش از دوره آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 می توان به توضیح اصول اولیه قلم و تکنیک های خلاقانه قلم مو اشاره نمود. هم چنین این بخش به توضیح نحوه کار با کتابخانه ها و برنامه های کاربردی می پردازد.

آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018

بخش نهایی دوره آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 یا همان اصول نرم افزار فتوشاپ، منوهای این نرم افزار را به طور کامل توضیح می دهد. هم چنین شما در این بخش از دوره آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 با نحوه تغییر اندازه و رزولوشن تصاویر آشنایی پیدا خواهید نمود. یکی دیگر از موارد توضیح داده شده در این بخش، طریقه تنظیم روشنایی و کنتراست تصاویر می باشد. شما در قالب این بخش، نحوه استفاده از Camera Raw را آموزش خواهید دید. در نهایت دوره آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 به شما نحوه چاپ تصاویر و ایجاد گرافیک های وب را نیز توضیح خواهد داد.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش کامل فتوشاپ (Photoshop.CC)