حجم فایل: 19046MB نوع : حجمی قیمت: 223,195 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کامل روتوش

آموزش کامل روتوش

آموزش کامل روتوش که توسط مؤسسه PHLEARN تهیه شده، یکی از جامع ترین آموزش ها در زمینه روتوش حرفه ای تصاویر به شمار می رود. این دوره به شما نحوه انجام Culling در نرم افزار Lightroom را آموزش می دهد. Culling به فرآیند بازبینی هزاران عکس و انتخاب بهترین تصاویر پس از عکسبرداری، اطلاق می گردد. دوره آموزش کامل روتوش به شما در سرعت بخشیدن به این فرآیند با استفاده از گزینه های “Comparison” و “Survey” کمک فراوانی می نماید. دوره آموزش کامل روتوش به شما نحوه ترکیب نوردهی های متفاوت برای افزایش دامنه دینامیکی (HDR) را آموزش می دهد.


آموزش کامل روتوش1


 

آموزش کامل روتوش

از دیگر مباحث آموزش داده شده در دوره آموزش کامل روتوش می توان به نحوه جداسازی فرکانس اشاره نمود. جداسازی فرکانس یک تکنیک روتوش انقلابی است که به شما اجازه جداسازی بافت پوست از رنگ آن و ویرایش هر کدام به صورت جداگانه را می دهد. شما از طریق دوره آموزش کامل روتوش، قادر به تعویض سر افراد در عکس های مختلف خواهید بود. در اغلب موارد سایه های تاریک بر روی صورت افراد منجر به افزایش نواقص در چهره می گردد. حتی نور بیش از حد نیز موجب ایجاد لکه های نور بر روی پوست می شود. از اینرو دوره آموزش کامل روتوش به شما نحوه کنترل و بهبود نقاط برجسته و سایه ها را آموزش می دهد. هم چنین این دوره با استفاده از ارائه تکنیک هایی پیشرفته به شما نحوه توجه بیشتر به نقاط خاصی از تصاویر را آموزش می دهد.

آموزش کامل روتوش - آموزش کامل روتوش

یکی دیگر از موارد پوشش داده شده در دوره آموزش کامل روتوش، نحوه روتوش پس زمینه و صاف کردن آن می باشد. شما از طریق این دوره تکنیک های ویژه ای که بر روتوش و ساده سازی پس زمینه ها تمرکز دارند، را یاد خواهید گرفت. دوره آموزش کامل روتوش به شما نحوه هموار کردن تناقضات پوست و شکل دادن به بدن را آموزش می دهد. یکی دیگر از تکنیک های توضیح داده شده در این دوره، تکنیک نقاشی روشنایی نام دارد که به شما امکان رنگ کردن نور برای صاف کردن تن پوست را می دهد. باید افزود که هنگام ترکیب این تکنیک با جداسازی فرکانس، شما کنترل کاملی بر بافت پوست و صاف کردن آن خواهید داشت.


آموزش کامل روتوش1


 

آموزش کامل روتوش - آموزش کامل روتوش

دوره آموزش کامل روتوش با ارائه چندین فایل تمرینی به شما در یادگیری هر چه بیشتر مفاهیم ذکر شده، کمک فراوانی می نماید. پس اگر به یادگیری نحوه روتوش تصاویر علاقه دارید، همین حالا دوره آموزش کامل روتوش را از طریق وب سایت 118فایل تهیه نمایید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه