حجم فایل: 508MB نوع : حجمی قیمت: 5,953 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت

آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت

آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت ، Google Spreadsheets برنامه ای است که این توانایی را برای کاربران فراهم می کند تا فایل های خود را به صورت آنلاین ایجاد و ویرایش کنند. این در حالی است که با دیگر کاربران به طور همزمان همکاری می کنند. تعقییرات در گوگل شیت به وسیله کاربران با یک تاریخ بازبینی ارائه تغییرات ردیابی می شود همچنین موقعیت ویرایشگر با رنگ و مکان نمای خاص ویرایشگر برجسته شده است. سیستم گوگل شیت مجوزی که کاربران می توانند به وسیله ی آن تعقییرات را انجام دهند ، تنظیم می کند. کاربران می توانند به طور کلی از طریق وب سایت Google Drive به تمامی اسناد ،  صفحات گسترده و سخنرانی ها ، در میان فایل های دیگر دستیابی پیدا کنند. گوگل  در سال 2014 شروع به ترویج صفحات وب سایت اختصاصی برای گوگل شیت کرد و شامل فایلهایی میشود که با هر یک از سرویسهای مرتبط ایجاد شده توسط گوگل در ارتباط است.


آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت1

آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت - آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت

ویرایش ها در گوگل شیت به صورت خودکار در سرورهای گوگل ذخیره خواهند شد و در تاریخچه مرور به صورت خودکار نگهداری می شوند. بنابراین این امکان وجود دارد تا ویرایش های قبلی مشاهده و بازگردانی شوند. یک موقعیت فعلی ویرایشی با یک رنگ در مکان نمای خاص ویرایشگر نمایش داده می شود درنتیجه اگر ویرایش دیگری انجام شود که بخشی از اسناد را مشاهده نماید، می تواند ویرایش ها را همانطور که رخ می دهد ببیند. در بسته ی آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت شما میتوانید مفاهیم بیشتری در رابطه با گوگل شیت آموزش ببینید.

آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت - آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت

شما با استفاده از دوره ی آموزشی میتوانید صفحات گسترده سرویس گوگل را یاد بگیرید.همچنین گام به گام  با راهنمای کار با Google Sheet توسط کارشناس حرفه ای پیش میروید. این آموزش به شما امکان ایجاد تغییرات و همکاری را در هر کجا که هستید به صورت رایگان خواهد داد. دوره آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت به شما کمک خواهد کرد که بیشترین استفاده را ازGoogle Sheets داشته باشید. این آموزش توسط کارشناس صنعت توسعه یافته و تمام مفاهیم مرتبط با سرویس های گوگل شیت را پوشش می دهد تا بتوانید آنها را در کار خود به راحتی اعمال کنید.

آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت1

سرفصل های این مجموعه ی آموزشی عبارتنداز:

-Basics of Google Sheets

-Making Forms

-Create Customizable CRM

-Write Faster With Spreadsheets

-Create Custom Business Analytics Dashboard

-Using various Add-ons

-Extra Resources To Manage Spreadsheetsمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش فایل های (SVG)
  2. آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access
  3. آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی
  4. آموزش شبکه های کامپیوتری