حجم فایل: 24064MB نوع : قیمتی قیمت: 1,128,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کامل آرایش صورت

آموزش کامل آرایش صورت

آموزش کامل آرایش صورت به عنوان پارت دوم مجموعه محبوب آموزش خود آرایی در وب سایت 118فایل انتشار یافته است. این مجموعه آموزشی با ارائه مباحث تکمیل کننده پارت اول می تواند در یادگیری کامل آرایش صحیح صورت به شما کمک فراوانی نماید. در این مجموعه نیز همانند پارت اول آن، یک بخش به آموزش کامل نحوه صحیح خود آرایی اختصاص داده شده است. همچنین شما توسط مجموعه آموزش کامل آرایش صورت، مدل های متنوع بسیاری را برای آرایش چشم یاد خواهید گرفت. باید افزود که در این مجموعه نیز آرایش های ساده بسیاری برای علاقه مندان به طبیعی بودن آرایش صورت، ارائه گردیده است.


آموزش کامل آرایش صورت1

آموزش کامل آرایش صورت

از دیگر موارد پوشش داده شده در مجموعه آموزش کامل آرایش صورت می توان به توضیح نحوه آرایش صورت مردان به عنوان داماد اشاره نمود. یکی از ویژگی های برجسته این مجموعه که آن را از پارت اول خود متمایز کرده، آموزش مدل های آرایش صورت افراد مشهور در موقعیت های خاص می باشد. به عنوان مثال شما با مشاهده این بخش از مجموعه آموزش کامل آرایش صورت قادر به یادگیری آرایش صورت خوانندگان مشهور بسیاری در یکی از معروف ترین کلیپ هایشان خواهید بود. هم چنین نحوه آرایش صورت بازیگران و خوانندگان معروف در مراسم خاصی مانند Grammy، Red Carpet و ... را به صورت مرحله به مرحله یاد خواهید گرفت.

آموزش کامل آرایش صورت - آموزش کامل آرایش صورت

در ادامه مجموعه آموزش کامل آرایش صورت، شما با چگونگی کانسیلر، کانتور و هایلایت صورت به صورت کامل تری نسبت به پارت اول این مجموعه آشنا خواهید شد. لازم به ذکر بوده که در این مجموعه همانند پارت اول آن، نحوه فونداسیون صحیح صورت نیز به صورت کامل آموزش داده شده است.

آموزش کامل آرایش صورت1

آموزش کامل آرایش صورت - آموزش کامل آرایش صورت

یکی دیگر از مباحث پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش کامل آرایش صورت، توضیح طریقه لایه برداری صورت و از بین بردن جوش ها می باشد. در این بخش با ارائه آموزش هایی در زمینه استفاده از ماسک های مخصوص جهت لایه برداری و انجام یک سری مراقبت ها و بیان نکاتی برای از بین بردن جوش های صورت به شما در داشتن صورتی صاف و بدون لک و جوش کمک فراوانی می نماید. همچنین در این مجموعه نکات فراوانی برای مراقبت از پوست صورتتان، حفظ شادابی و جوان ماندن بیان گردیده است. 

آموزش کامل آرایش صورت

مجموعه آموزش کامل آرایش صورت درباره چگونگی استفاده صحیح از لوازم آرایشی نکات بسیاری را بیان می نماید. لازم به ذکر است که در این مجموعه آموزشی، نکات و ترفندهای مربوط به خود آرایی نیز توضیح داده می شود. یکی دیگر از موارد توضیح داده شده در مجموعه آموزش کامل آرایش صورت، طریقه پاک کردن صحیح آرایش می باشد که می تواند در حفظ شادابی پوست صورتتان کمک بسیاری نماید. 

آموزش کامل آرایش صورت

آموزش آرایش صورت برای فصول مختلف و مناسبت های متفاوت از جمله هالووین، مجالس عروسی و ولنتاین و ... از دیگر مباحث آموزش داده شده دراین مجموعه محسوب می گردند. باید افزود که مجموعه آموزش کامل آرایش صورت در کنار مجموعه آموزش خود آرایی می تواند به حرفه ای شدن شما در زمینه گریم و آرایش صحیح صورت کمک بسیاری نماید.

آموزش کامل آرایش صورت1

آموزش کامل آرایش صورت

موضوعات پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش کامل آرایش صورت به شرح زیر می باشند:

-آموزش مدل های مختلف برای آرایش چشم

-آموزش مدل های متنوع برای آرایش طبیعی و ساده صورت

-آموزش نحوه آرایش صورت برای فصل های مختلف سال

-آموزش چگونگی آرایش صورت برای موقعیت های متفاوت

-آموزش آرایش صورت داماد

-آموزش آرایش صورت بازیگران و خوانندگان مشهور

-آموزش پاک کردن صحیح آرایش صورت

-نحوه فونداسیون صحیح صورت

-آموزش کامل آرایش صورت

-آموزش کانتور و هایلایت صحیح صورت

-آموزش کانسیلر صحیح

-آموزش لایه برداری صورت و از بین بردن جوش ها

-نکات مراقبت از پوست صورت

-نکات و ترفندهای مربوط به خود آرایی

-نکاتی درباره لوازم آرایشیویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه