حجم پکیج: 33586MBقیمت: 5,845,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کاشت ناخن

درباره آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن با بیش از 60 ساعت ویدئو به زبان انگیسی همراه با زیرنویس فارسی در دو پارت "آموزش گام به گام کاشت ناخن" و "آموزش طراحی ناخن" ارائه می شود که به صورت مرحله به مرحله از مدل ها و طرح های ساده تا پیچیده را آموزش می دهد.
آموزش کاشت ناخن یک از تخصص های مربوط به آرایشگری بانوان می باشد که در آن از ترمیم ناخن گرفته تا کاشت مدل های مختلف ناخن ارائه می شود، در پارت اول کاشت ژله ای و قالب های رنگی از ابتدایی ترین مباحثی به شمار می رود که هر کسی که در این حرفه فعالیت می کند باید در این زمینه ها مهارت داشته باشد، از این رو در ضمن آموزش کاشت ناخن نکاتی درباره نحوه کاشت ناخن و اصول اولیه آن توضیح داده می شود. سپس آموزش کاشت ناخن طراحی فرمرهای فرنچ، اکریلیک، پری دریایی، طرح های سه بعدی و غیره که از موارد پر طرفدار در بین بانوان محسوب می شود پرداخته و سعی شده در آموزش کاشت ناخن به صورت عملی و کاملاً ساده مراحل کاشت بیان شود. همچنین آموزش کاشت ناخن ترمیم ناخن، نحوه سفت کردن ناخن و غیره در آموزش کاشت گام به گام ناخن قرار گرفته تا اصول پایه ای این کار را کسانی که این پارت از آموزش کاشت ناخن را می بینند فرا گیرند. روش های کاشت ناخن و کاشت پودری از مباحث جدید، آموزش گام به گام کاشت ناخن بوده که تکنیک های کاربردی مفیدی را آموزش می دهد.
آموزش کاشت ناخن در پارت بعد به موارد مربوط به طراحی ناخن های متنوعی نظیر طراحی اکریلیک، طرح های هالیون، پنج ستاره، هلوگرامی و دیگر مدل های خاص و معروف می پردازد. طراحی با پودر کروم یک روش شناخته و پرطرفدار در بین بانوان است، به همین دلیل اجرای طرح ها و مدل های سه بعدی جذابی را می توانند هنرآموزان درآموزش کاشت ناخن به صورت عملی و دقیق یاد بگیرند. آموزش کاشت ناخن و طراحی آن با ژل های مخصوصی مانند ژل لهستانی از مهم ترین مواد کاربردی محسوب می شود که نحوه کار با این دسته از ژل ها و روش حذف آن ها از روی ناخن نیز در آموزش طراحی ناخن ارائه شده تا هنرآموزان هر آنچه که در طراحی و کاشت ناخن به آن احتیاج دارند را آموزش کاشت ناخن به طور جامع و اصولی در اختیارشان قرار دهد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش کاشت ناخن برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش کاشت ناخن به یکی از مهارت های آرایشگری ویژه بانوان پرداخته که برای بسیاری از آرایشگران حرفه ای و تازه کار مناسب است، زیرا آموزش کاشت ناخن مرحله به مرحله پیش می رود که برای افراد تازه کار بسیار مفیده بوده و همچنین طرح های جدیدی برای افراد مجرب در آموزش کاشت ناخن در نظر گرفته شده تا بتوانند کاشت و طراحی ناخن را در آرایشگاه خود یا به صورت تخصصی در آرایشگاه های دیگر انجام دهند. آموزش کاشت ناخن حتی برای کسانی که مایلند یک حرفه تخصصی را در کمترین زمان فرا گیرند مناسب است، زیرا همان طور که گفتیم آموزش کشت ناخن به طور دقیق طراحی و کاشت ناخن را به همراه نکات و ترفندهای مهم و کاربردی آموزش می دهد. کاشت ناخن از جمله مهارت هایی که نیاز به دقت و خلاقیت بالا دارد، از این رو قبل از شروع آموزش کاشت ناخن سعی کنید دقت و تمرکز خود را افزایش دهید تا به سرعت آموزش کاشت ناخن را فرا گیرید.


در پایان دوره آموزش کاشت ناخن چه اتفاقی می افتد؟

آموزش کاشت ناخن در دو پارت مجزای "آموزش گام به گام کاشت ناخن" و "آموزش طراحی ناخن" طرح های متنوع ناخن ها را هم در زمینه طراحی و هم کاشت یاد داده و هنرآموزان می توانند با الهام گرفتن از طرح های آموزش کاشت ناخن طرح های مد نظر خود را پیاده سازی کنند.
در پایان پارت اول آموزش کاشت ناخن هنرجویان قادرند کاشت با ژل، قالب، فرمر و پودری را بر روی هر نوع ناخنی انجام داده و طرح های زیبایی را مطابق با سلیقه افراد کاشت و طراحی کنند. ریمو کردن ناخن مصنوعی از دیگر مباحث پایه ای آموزش کاشت ناخن بوده که در انتهای این پارت از آموزش کاشت ناخن، نحوه ریمو کردن ناخن اکریلیک، ناخن تزیین شده با زیورآلات، ریمو کردن ناخن با استون و غیره نیز ارائه شده است.
آرایشگران می دانند که مشتریان علاوه بر کاشت ناخن، برای ترمیم ناخن کاشته شده و مانیکور ناخن هم به آرایشگاه ها مراجعه می کنند، از این رو در پایان پارت دوم آموزش کاشت ناخن هنرآموزان این کارها را آموزش می بینند. با کمک طرح های آموزش کاشت ناخن از آرایشگران حرفه ای گرفته تا افراد تازه کار می توانند از طرح ها ایده برداری کرده و مدل های جدید را طراحی کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار دوره آموزش کاشت ناخن چگونه است؟

طبق آمار بانوان ایرانی بیش از یک سوم درآمد خود را صرف لوازم آرایشی بهداشتی می کنند که این موضوع نشان از درآمد بالای آرایشگران دارد و از بین مراقبت های آرایشی کاشت ناخن بیشتر از سایرین در حال حاضر طرفدار دارد و جزء پردرآمدترین محسوب می شود. به همین دلیل آموزش کاشت ناخن می تواند بهترین انتخاب برای کسانی که می خواهند به سرعت سود بالایی را در کمترین زمان به دست آورند. با تماشای ویدئوهای آموزش کاشت ناخن هنرآموزان می توانند در آرایشگاه خود روزی از 50 هزار تومان تا 300 هزار تومان درآمد داشته باشند که این رِنج رابطه نزدیکی با طراحی ناخن داشته و هر چه ناخن کاران بتوانند طرح های جدیدتری را به مشتریان ارائه دهند احتمال این که حتی از این رِنج هم فراتر روند هم وجود دارد، هنرآموزان با کمک آموزش کاشت ناخن قادرند درآمد خوبی کسب کنند.


سرفصل های آموزشی کاشت ناخن در این مجموعه:

 آموزش کاشت ناخن پارت 1

•    نحوه آماده سازی ناخن قبل از کاشت

•    نحوه صحیح سوهان کشی

•    مانیکور و پدیکور

•    چگونگی کاشت ناخن با پودر

•    چگونگی کاشت ناخن با ژل

•    نحوه ژلیش ناخن طبیعی با بیس ژل و لاک ژل

•    نحوه انجام کاور ناخن طبیعی

•    آموزش طراحی هایی متفاوت برای ناخن ها

•    نحوه برداشتن یا ریموو کاشت از ناخن ها

 آموزش کاشت ناخن پارت 2

•    طرح های سه بعدی ناخن

•    طراحی با پودر کروم

•    شکل های مختلف ناخن ها

•    نحوه انجام ژل پولیش و برداشتن آن از روی ناخن

•    طراحی های مختلف برای ناخن ها

•    نحوه مانیکور کردن ناخن

•    طراحی ناخن های نوک تیزلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش گام به گام کاشت ناخن
  2. آموزش طراحی ناخن