حجم فایل: 8520MB نوع : قیمتی قیمت: 1,198,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کارواش بدون آب(نانو)

درباره آموزش کارواش بدون آب (نانو)

آموزش کارواش بدون آب یا همان کارواش نانو با بیش از 6 ساعت مجموعه آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی مرحله به مرحله نحوه شستشوی خودرو با استفاده از شوینده های نانو بدون نیاز به آب در هر زمان و مکانی می پردازد. در بخش ابزار و وسایل مورد نیاز کارواش بدون آب موضوعاتی از قبیل  معرفی دستمال میکروفایبر و انواع آن، بهترین ابزارها برای خشک کردن اتومبیل، نحوه شستن صحیح حوله‌های میکروفایبر، خشک کردن اتومبیل با حوله بزرگ میکروفایبر، دستمال های میکروفایبر مخصوص شیشه و غیره اشاره شده است. هر کاری نیاز به دانستن تکنیک‌ها و اصول خاصی دارد، به همین دلیل در آموزش کارواش بدون آب نیز پس از معرفی ابزارات مورد نیاز، اصول کلی کارواش بدون آب(نانو) خودرو، تفاوت دیتیلینگ با کارواش بدون آب(نانو)، تمیز کردن لکه های آب باران با کارواش بدون آب، کارواش بدون آب درزها و قسمت های مختلف محفظه موتور خودرو، ایجاد درخشندگی در خودروی مشکی با خودروی بدون آب و غیره را آموزش می‌دهد. موتور خودرو یکی از بخش‌های حساس خودرو می‌باشد که نمی‌توان با آب آن را شست به همین دلیل نیاز به روشی بدون آب برای تمیز کردن موتور خودرو است. برای رفع این مشکل آموزش کارواش بدون آب نحوه شست و شو قسمت های مختلف موتور خودرو بدون آب و با مواد نانو آموزش می‌دهد. در آموزش کارواش بدون آب حتی نحوه تمیز کردن داخل خودرو مانند صندلی‌ها و شستشوی بدون آب(نانو) رینگ و تایر خودرو هم پرداخته است تا صفر تا صد کارواش نانو را فرا بگیرید. آموزش کارواش بدون آب را می‌توانید به صورت لینک دانلود و یا دی‌وی‌دی درب محل دریافت کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش کارواش بدون آب (نانو) برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش کارواش بدون آب برای کسانی که خدمات شست و شو ماشین را ارائه می‌دهند مناسب است، زیرا با این روش بدون مصرف آب و شوینده می‌توان به راحتی بیرون و داخل ماشین را شست. حتی بخش‌هایی مانند موتور خودرو، رینگ و تایر خودرو را هم می‌توان با کمک آموزش کارواش بدون آب تمیز کرد. حتی کسانی که هیچ مهارتی در این زمینه ندارند هم می‌توانند با این مجموعه وارد این شغل شوند.

چرا آموزش کارواش بدون آب (نانو) را فرابگیریم؟

آموزش کارواش بدون آب یک مجموعه کامل بوده که در کمترین زمان صفر تا صد کارواش نانو را آموزش می‌دهد. علاقمندان و افراد جویای کار با تماشای آموزش کارواش بدون آب علاوه براین که می‌توانند یک شغل با سرمایه کم را برای خود فراهم کنند می‌توانند در کارواش‌های دیگر به صورت تخصصی کار کنند. آموزش کارواش بدون آب یک راه کوتاه به ویژه برای کسانی که به دنبال شغلی با درآمد خوب هستند محسوب می‌شود و در این مجموعه مرحله به مرحله نحوه کار آموزش داده می‌شود.

در پایان آموزش کارواش بدون آب (نانو) چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش کارواش بدون آب علاقمندان پس از شناخت ابزار و وسایل مورد نیاز اصول کلی کارواش بدون آب(نانو) خودرو، تفاوت دیتیلینگ با کارواش بدون آب(نانو)، تمیز کردن لکه های آب باران با کارواش بدون آب، کارواش بدون آب درزها و قسمت های مختلف محفظه موتور خودرو، نحوه تمیز کردن داخل خودرو مانند صندلی‌ها و شستشوی بدون آب(نانو) رینگ و تایر خودرو را فرا می‌گیرند. با آموزش کارواش بدون آب علاقمندان همه آن چه که در این زمینه نیاز دارند را در انتها آموزش کارواش بدون آب آموزش می‌بینند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش کارواش بدون آب (نانو) چگونه است؟

برای شروع آموزش کارواش بدون آب نیازمند حدود 7 الی 10 میلیون تومان سرمایه اولیه می‌باشید و با سه نیرو می‌توانید در کمتر از سه ماه به سوددهی برسید. به طور میانگین پس از گذشت مدت کوتاهی بین 10 الی 15 میلیون تومان در ماه درآمد کسب خواهید کرد. با کمک آموزش کارواش بدون آب می‌توانید تکنیک‌ها و اصول کارواش نانو را فرابگیرید و به صورت تخصصی کارواش نانو را ارائه دهید. آموزش کارواش بدون آب گام‌ به گام مراحل تمیز کردن داخل و خارج خودرو را آموزش می‌دهد تا علاقمندان بتوانند به راحتی کار خود را شروع کنند.

سرفصل‌های آموزش کارواش بدون آب (نانو) داخل این مجموعه:

•    ابزار و وسایل مورد نیاز کارواش بدون آب
•    کارواش بدون آب(نانو) بدنه خودرو
•    شستشوی بدون آب(نانو) موتور خودرو
•    شستشوی بدون آب(نانو) داخل خودرو
•    شستشوی بدون آب(نانو) رینگ و تایر خودرومشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه